Pieteikt sūtījumu

Izsekot sūtījumu

Izsekot vairākus sūtījumus

TNT garantē sūtījumu piegādi Vācijā līdz 12:00

Ja Jūsu sūtījums Vācijā jānogādā līdz pusdienas laikam, izvēlieties TNT pakalpojumu „Rīta ekspresis”. Sākot ar 2015. gada janvāri, TNT piedāvā sūtījumu piegādi uz visiem pasta indeksiem Vācijā līdz plkst. 12:00. Paplašināts 09:00 Express un 10:00 Express piegāžu pārklājums Vācijā - tagad arī Brēmene, Hannovere un Hamburga.

Plašāk

MyTNT

MyTNT ir tiešsaistes rīks, kas izstrādāts sūtījumu pieteikšanai reģistrētiem TNT klientiem. Iepazīstiet piedāvātās priekšrocības un reģistrējiet savu klienta profilu MyTNT.

Plašāk

Iespējas mūs savieno

Vēl zemākas cenas garantētām noteikta laika piegādēm

Plašāk

Ieiet myTNT

Aizmirsāt paroli?

Iespējas mūs savieno

Vēl zemākas cenas garantētām noteikta laika piegādēm

Plašāk

Sāciet ar TNT

Nosūtīt ar TNT ir pavisam viegli. Piedāvājam izvēlēties Jums ērtāko veidu sūtījuma veikšanai: pirmais – reģistrējieties myTNT un Jums būs pieejami visi TNT piedāvātie pakalpojumi; otrais – piesakiet sūtījumu ar Open Booking rīku bez reģistrācijas un apmaksājiet rēķinu.

Pieteikt sūtījumu

TNT savieno Turciju un ES

TNT ir vienīgā ekspress pārvadājumu kompānijas, kas ik dienas savieno Turciju ar ES. Paplašināts arī sauszemes pārvadājumu tīkls, aptverot Dienvidaustrumeiropu: divas reizes nedēļā pārvadājumi starp Sofiju (Bulgārija) un Prištinu (Kosova).

Plašāk

TNT Konts

TNT klientu lojalitātes programma TNT Konts. Reģistrējieties un izmantojiet papildus priekšrocības. Tas ir vienkārši!

Atvērt TNT Konts

Degvielas piemaksas

Tā kā degvielas cenas ir ļoti svārstīgas, TNT ir ieviesta indeksēta piemaksu sistēma.

Plašāk

SAZINĀTIES AR TNT LATVIA

Vēlaties pieteikt sūtījumu, izsaukt kurjeru vai kļūt par TNT klientu, bet nezināt, kā? Nepieciešams noformēt importa piegādi. Informācija par sūtījuma pavaddokumentiem. Atbalsts muitas dokumentu noformēšanā, kā arī padoms pareizai sūtījuma iepakošanai.

Plašāk