Animasyon Yükleniyor

Haberler

  • TNT Ekspres Türkiye Kadın ve Erkek Futbol Takımları TNT World Cup 2014’te ülkelerini temsil etti Tüm dünyadan TNT Ekspres çalışanlarının kurduğu futbol takımları TNT World Cup 2014 kapsamında Belçika’nın Lommel kentinde buluştu. Geçtiğimiz yıl ilk kez katılan ve kupayı kazanan TNT Express Türkiye kadın futbol takımı, bu sene de başarılı mücadelede bulundu. 24-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen TNT World Cup 2014’e katılan erkek futbol takımı da çeyrek finale kalmayı başardı.
  • "Taşımacılıktan Kareler" Fotoğraf Yarışması Başladı Ekspres taşımacılık sektörünün en hızlı ve güvenilir şirketi TNT Express, Facebook üzerinden fotoğraf yarışması başlattı. TNT Express Türkiye Facebook sayfasına, çekmiş oldukları ilginç taşımacılık fotoğraflarını yükleyip ilk 5’e giren takipçiler sürpriz hediyelerin sahibi olacak.
  • TNT Express Türkiye'nin Yönetim Koltuğunda Devir Teslim Hazırlığı 1992 yılından bu yana TNT Express Türkiye Genel Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Turgut Yıldız, görevini Çetin Yalçın’a devretmeye hazırlanıyor. TNT Express Türkiye’nin büyümesine ve başarı çıtasını yükseltmesine 26 yıldır önemli katkılar sunan Turgut Yıldız, bayrağı TNT Express’te çeşitli departman ve pozisyonlarda önemli görevler üstlenen Çetin Yalçın’a bırakacak.

GÖNDERİ HAZIRLAMA 

Abone Olmayan Müşterilerimiz

   
 - Firmadan firmaya gönderiler için
    - Hızlı fiyat alabilir,
    - Kolay kayıt verebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için 444 0 868


GÖNDERİ İZLEME

Gönderinizin durumunu izlemek için konsimento numaranızı ya da referansınızı giriniz.


Birden Fazla Gönderi İzle

myTNT

Abone Müşterilerimiz
myTNT kullanarak;
    - Size özel fiyatları görebilir,
    - Konşimento hazırlayabilir,
    - Kurye çağırabilir,
    - Yurtdışı toplama kaydı verebilir,
    - Gönderi raporlarınıza ulaşabilir,
    - Adres defteri oluşturabilir,
    - Gönderilerinizi izleyebilirsiniz.


myTNT hesabınıza girmek için