Створити відправлення

Відстеження відправлень

 

Компанії FedEx і TNT об'єднують зусилля з метою розширення ваших можливостей

ВІДПРАВЛЕННЯ У 5 ПРОСТИХ КРОКІВ!

Відправити з точки А в точку Б? Покладіться на нас в будь-який час і в будь-якому місці. TNT допоможе вам перевезти будь-яке відправлення - від документів до крупногабаритних вантажів. Ознайомтесь з простими інструкціями про те, як відправити вантаж з TNT в п'ять кроків.

ОБЕРІТЬ ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКИ

В будь-якій точці світу та в будь-який час ви можете довіряти нашим послугам перевезення, які допоможуть вчасно доставити ваш вантаж чи документи. Оберіть будь-який варіант: від звичайної посилки до перевезення великих вантажів. Навіть якщо вам потрібно здійснити надтермінову доставку, ми запропонуємо найкраще рішення.

Увійти до myTNT

Забули пароль?

Ми - the people network

Відправлення у 5 простих кроків

Новини

Останні новини та прес-релізи компанії

Оновлена функція відстеження

Наш покращений інструмент відстеження відправлень вже доступний! З новим мобільним дизайном, ви можете миттєво визначати місцезнаходження ваших вантажів, навіть перебуваючи в ділових поїздках. Якщо ви відправник або одержувач - відстежуйте ваші вантажі з упевненістю.

Митне оформлення

Неможливо уникнути митних формальностей під час здійснення відправлень через міжнародні кордони. Ми можемо гарантувати ефективне, безпомилкове та якомога швидке проходження всіх митних процедур.

Підтримка

У вас виникли запитання? Отримайте відповіді та поради або оберіть зручний спосіб зв'язку із нами