Image Alt

Створити відправлення

Image Alt

Відстеження відправлень

Ми думаємо про
ВАС

Вам сподобається 
наша робота

 

 

 

 

ШВИДША ТА РОЗУМНІША ДОСТАВКА

Оформлюйте відправлення у декілька простих кроків за допомогою бета-версії 2 myTNT. Відтепер цим сервісом можна користуватись на будь-яких пристроях.

Image Alt

ОБ'ЄДНАННЯ

Компанії FedEx та TNT об'єднують зусилля з метою розширення ваших можливостей.

Image Alt

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК TNT

Дізнавайтесь де знаходиться ваше відправлення, у будь-який зручний для вас момент. Новий мобільний додаток ТNT дозволяє завжди бути в курсі подій. Доступний для IOS та Android.

Image Alt

НАШ НАЙШВИДШИЙ ІНСТРУМЕНТ ОФОРМЛЕННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ НА СЬОГОДНІ

Зареєструйтесь у 2-гій бета-версії myTNT за лічені хвилини і одразу починайте оформляти відправлення. Отримайте можливість централізованого керування доставкою та відстеження відправлень з оновленням статусу доставки у реальному часі. Cервіс можна використовувати на будь-яких пристроях.

Image Alt

НОВИНИ

Останні новини та прес-релізи компанії

Image Alt

ОНОВЛЕНА ФУНКЦІЯ ВІДСТЕЖЕННЯ

Наш покращений інструмент відстеження відправлень вже доступний! З новим мобільним дизайном, ви можете миттєво визначати місцезнаходження ваших вантажів, навіть перебуваючи в ділових поїздках. Якщо ви відправник або одержувач - відстежуйте ваші вантажі з упевненістю.

Image Alt

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Неможливо уникнути митних формальностей під час здійснення відправлень через міжнародні кордони. Ми можемо гарантувати ефективне, безпомилкове та якомога швидке проходження всіх митних процедур.

Image Alt

ПІДТРИМКА

У вас виникли запитання? Отримайте відповіді та поради або оберіть зручний спосіб зв'язку із нами