Image Alt

10. ROČNÍK DRIVE ME CHALLENGE

Image Alt
Image Alt
Image Alt
Image Alt
Image Alt

Co je Drive Me Challenge?

Drive Me Challenge (DMC) je celosvětová soutěž organizovaná TNT, jejímž vítězem se stane ten nejlepší kurýr a řidič vysokozdvižného vozíku. Cílem této akce je inspirovat řidiče, aby byla jejich jízda v rámci každodenní směny nejen expresně rychlá, ale i maximálně bezpečná, spotřebou paliva šetrná k životnímu prostředí a zároveň vysoce profesionální v přístupu k zákazníkům.

 

Letošní ročník DMC je výjimečný – slavíme totiž 10. výročí soutěže!

 

Co čeká na soutěžící?

Bude to zábava! Účastníci otestují své dovednosti bezpečné, šetrné jízdy proti těm nejlepším řidičům z celého TNT. Je to skvělá příležitost zasoutěžit si, vyhrát zajímavé ceny a poznat kolegy z celého světa.

 

Jsi kurýr nebo řidič "ještěrky"?

Nezáleží na tom, co řídíš. Letos máme speciální soutěžní kolo ušité na míru nejen kurýrům, ale nově i řidičům vysokozdvižných vozíků.

 

Česko-slovenské předkolo

8. června čeká na pět českých řidičů, které jsou nominováni PUD managementem česko-slovenský souboj na soutěžním okruhu v Orechovej Potôni. Účastníci projdou několika soutěžními úlohami, které prověří nejen jejich praktickou, ale i teoretickou zručnost. Dva nejlepší z každé kategorie postoupí do regionálního kola, v kterém se mezi sebou utká všech 10 zemí regionu Východní Evropa.

 

Evropské finále tentokrát na Slovensku

Dva nejlepší týmy z našeho regionu postoupí do evropského finále, které se uskuteční 30. září 2016 opět na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni.

Připomeň si atmosféru z minulého ročníku!

Je to opravdu neobyčejná událost. Podívej se na videa z posledního ročníku DMC – regionálního kola v Maďarsku a italského finále! 

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

TNT – The People Network