10. ROČNÍK DRIVE ME CHALLENGE

Co je Drive Me Challenge?

Drive Me Challenge (DMC) je celosvětová soutěž organizovaná TNT, jejímž vítězem se stane ten nejlepší kurýr a řidič vysokozdvižného vozíku. Cílem této akce je inspirovat řidiče, aby byla jejich jízda v rámci každodenní směny nejen expresně rychlá, ale i maximálně bezpečná, spotřebou paliva šetrná k životnímu prostředí a zároveň vysoce profesionální v přístupu k zákazníkům.

 

Letošní ročník DMC je výjimečný – slavíme totiž 10. výročí soutěže!

 

Co čeká na soutěžící?

Bude to zábava! Účastníci otestují své dovednosti bezpečné, šetrné jízdy proti těm nejlepším řidičům z celého TNT. Je to skvělá příležitost zasoutěžit si, vyhrát zajímavé ceny a poznat kolegy z celého světa.

 

Jsi kurýr nebo řidič "ještěrky"?

Nezáleží na tom, co řídíš. Letos máme speciální soutěžní kolo ušité na míru nejen kurýrům, ale nově i řidičům vysokozdvižných vozíků.

 

Česko-slovenské předkolo

8. června čeká na pět českých řidičů, které jsou nominováni PUD managementem česko-slovenský souboj na soutěžním okruhu v Orechovej Potôni. Účastníci projdou několika soutěžními úlohami, které prověří nejen jejich praktickou, ale i teoretickou zručnost. Dva nejlepší z každé kategorie postoupí do regionálního kola, v kterém se mezi sebou utká všech 10 zemí regionu Východní Evropa.

 

Evropské finále tentokrát na Slovensku

Dva nejlepší týmy z našeho regionu postoupí do evropského finále, které se uskuteční 30. září 2016 opět na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni.

Připomeň si atmosféru z minulého ročníku!

Je to opravdu neobyčejná událost. Podívej se na videa z posledního ročníku DMC – regionálního kola v Maďarsku a italského finále! 

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

TNT – The People Network