Propojujeme Evropu a přinášíme vám více příležitostí 

 

 

 

 

Společná síť FedEx a TNT vám přináší více příležitostí než kdy dříve

Díky tomu, že jsme spojili naše služby a rozšířili svou síť, můžeme expandovat na nové trhy a poskytnout vašim evropským zákazníkům ty nejkvalitnější služby. Zjistěte více.

Více spojení, více služeb, více příležitostí

Upozornění: Čísla znázorňují společné možnosti společností FedEx a TNT v Evropě. Další podrobnosti najdete zde.
*Platí pro vybrané země a PSČ –  zkontrolujte si přepravní časy společností FedEx a TNT.

Široký výběr služeb, které splní vaše potřeby

Ať už máte zájem o rychlou přepravu, dopravu hodnotných zásilek nebo speciální manipulaci, máme služby pro všechny vaše obchodní požadavky.

Naše jedinečná síť v akci

Netvrdíme to jen my, ale i naši klienti. Přečtěte si příběhy o úspěších našich zákazníků, kterých dosáhli i díky našim přepravním službám.

Díky našim odborníkům máte nové příležitosti

Rozvíjejte své podnikání a všechny obchodní potřeby díky podpoře jediného obchodního zástupce. Naše týmy zákaznického servisu vám pomohou vytvářet a sledovat zásilky, zatímco se naše kurýrské týmy postarají o všechny vaše zásilky. Díky naší rozsáhlé síti a mnohaletým logistickým zkušenostem jsme ideálními partnery pro vaši vnitroevropskou přepravu.

Získejte dokonalý přehled o svých zásilkách díky našim intuitivním online nástrojům

Zjednodušte své procesy pomocí široké škály našich vynikajících online nástrojů. Získejte u všech svých zásilek data takřka v reálném čase a užívejte si zdokonalený rezervační systém v myTNT2.

Začněte přepravovat zásilky pomocí naší výjimečné evropské sítě

Využijte ještě dnes naše spojené síly na maximum. Získejte přístup k ještě širší nabídce služeb a řešení. Využijte šanci objevit další příležitosti pro svou firmu.

 

Už máte účet TNT?

Poprvé u společnosti FedEx?