Atveriame Europai platesnes galimybes 

 

 

 

 

Jungtinis „FedEx“ ir TNT tinklas atveria kaip niekada plačias galimybes

Suvienytos paslaugos ir išaugusi aprėptis leidžia mums atverti naujas rinkas ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas Europos klientams. Pamatykite, kaip.

Daugiau jungčių, daugiau paslaugų, daugiau galimybių

Pastaba: rodomi skaičiai atspindi jungtinius „FedEx“ ir TNT pajėgumus Europoje. Išsamesnę informaciją rasite čia.
*Taikoma tik kai kurioms šalims ir pašto kodams –  žr. „FedEx“ ir TNT tranzito laiką.

Platesnė paslaugų pasiūla įvairiems jūsų poreikiams

Kas jums bebūtų svarbu – greitis, kaina ar speciali siuntų priežiūra – mes teikiame įvairius klientų pageidavimus atitinkančias paslaugas.

Kaip veikia mūsų įspūdingas tinklas

Nesikliaukite vien mūsų žodžiais. Sužinokite apie neįtikėtinas galimybes, atsiveriančias Europoje, iš mūsų klientų sėkmės istorijų, atskleidžiančių, kaip veikia mūsų tinklas.

Atverkite naujas galimybes padedami mūsų profesionalų komandos

Įvairiais verslo plėtros klausimais jums patars asmeninis pardavimo atstovas. Mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda padės jums paruošti ir sekti savo siuntas, o mūsų kurjeriai jas saugiai paims ir pristatys. Turėdami išvystytą tinklą ir ilgametę darbo logistikos srityje patirtį esame tinkamiausi jūsų siuntimo Europoje partneriai.

Stebėkite pristatymą naudodamiesi patogiais automatizuotais mūsų įrankiais

Paprastesni procesai naudojantis mūsų moderniais automatizuotais įrankiais. Jūsų patogumui – beveik realiuoju laiku atnaujinama informacija apie siuntų pristatymą ir patobulinta užsakymų sistema „myTNT2“.

Pradėkite siųsti naudodamiesi mūsų išplėtotu Europos tinklu

Jau šiandien išnaudokite visus mūsų jungtinių pajėgumų privalumus. Rinkitės iš didesnės paslaugų ir sprendimų pasiūlos, suteikiančios dar daugiau galimybių jūsų verslui.

 

Jau turite TNT kliento numerį?

Dar nesinaudojote „FedEx“?