Mēs savienojam Eiropas pilsētas, tādējādi radot jums plašākas iespējas 

 

 

 

 

Apvienotais FedEx un TNT tīkls nodrošina vairāk iespēju nekā jebkad agrāk

Apvienojot mūsu pakalpojumus un sasniedzamību, mēs paplašinām savu darbību jaunos tirgos un nodrošinām jūsu Eiropas klientiem vislabāko apkalpošanas kvalitāti. Skatieties tūlīt.

Vairāk savienojumu, vairāk pakalpojumu, vairāk iespēju

Atruna: skaitļi norāda FedEx un TNT kolektīvās spējas Eiropā. Papildu informācija pieejama šeit.
* Attiecināms uz atsevišķām valstīm un pasta indeksiem — lūdzu, pārbaudiet FedEx un TNT transportēšanas laikus.

Plašāks pakalpojumu klāsts jūsu vajadzībām

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams ātrums, izdevīgums vai īpaša apstrāde, mēs nodrošinām pakalpojumus visām jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Mūsu lieliskā tīkla iespējas

Neklausieties tikai mūsu vārdos. Iepazīstieties ar mūsu klientu veiksmes stāstiem un uzziniet, kā mēs nodrošinām piegādes Eiropā, demonstrējot mūsu tīkla plašās iespējas.

Piekļūstiet jaunām iespējām ar mūsu ekspertu grupu palīdzību

Attīstiet savu uzņēmējdarbību, sadarbojoties ar vienu tirdzniecības pārstāvi, kas palīdzēs visās jūsu vajadzībās. Mūsu klientu apkalpošanas nodaļas komanda palīdz izveidot un izsekot sūtījumus, un mūsu kurjeru komanda rūpīgi apietas ar katru paku. Mūsu pārliecinoši izveidotie savienojumi un gadu desmitiem ilgā loģistikas pieredze ļauj mums būt jūsu ideālajam sadarbības partnerim Eiropas sūtījumiem.

Iegūstiet pilnīgu pārredzamību ar mūsu ērti izmantojamajiem automatizētajiem rīkiem

Vienkāršojiet darbības procesus ar mūsu dažādo automatizēto rīku palīdzību. Piekļūstiet visu savu sūtījumu reāllaika datiem un izmantojiet uzlabotās pasūtījumu veikšanas sistēmas priekšrocības rīkā myTNT2.

Sāciet sūtīt mūsu nepārspējamajā Eiropas tīklā

Izmantojiet visas mūsu apvienotā tīkla iespējas jau šodien. Gūstiet piekļuvi vēl plašākam pakalpojumu un risinājumu klāstam un atklājiet plašākas iespējas savam uzņēmumam.

 

Vai jums jau ir TNT klienta numurs?

Vai esat jauns FedEx klients?