Attīstiet savu uzņēmējdarbību visā pasaulē

izmantojot starpkontinentālās FedEx un TNT piegādes


Sasniedziet savus klientus ātrāk nekā jebkad iepriekš

Mēs piegādājam sūtījumus no Āzijas nakts laikā ātrāk nekā mūsu konkurenti, un mūsu ASV galamērķu saraksts ir daudz plašāks.

Plašāka piekļuve tirgiem visā pasaulē

Sasniedziet klientus 220 dažādās valstīs un teritorijās, pateicoties 700 lidojumu un 55 000 autotransporta pārvadājumu nedēļā, ko mēs veicam.

Paātriniet savu sūtījumu ceļu cauri muitai


Paātriniet sūtījumu ceļu pāri robežām izmantojot mūsu ekspertu risinājumus un iespēju iesniegt muitas dokumentus tiešsaistē.

Iegūstiet pārskatāmību un kontroli

Profesionāli izsekošanas rīki ļauj jums veikt konfidenciālus sūtījumus un izsekot to piegādei gandrīz reāllaikā.

 

 

Palieliniet ātrumu un nokļūstiet tālāk

Sāciet sadarbību ar klientiem pasaules lielākajos tirgos — FedEx un TNT jums palīdzēs. Lai kāds arī būtu jūsu galamērķis — Āzija, ASV vai citviet —, jūs varat ātri un ērti paplašināt savu starptautisko uzņēmējdarbību, jo jūsu importa un eksporta sūtījumiem nodrošinām lielāko avio kravu un ātrāko Eiropas sauszemes pārvadājumu tīklu. 

Nosūtīšana uz visstraujāk augošo reģionu pasaulē

Eksporta sūtījumi no ES valstīm uz Āziju 2017. gadā pieauga par 54 miljardiem eiro, savukārt importa sūtījumu apjoms palielinājās par 78 miljardiem eiro2. Šis tirgus arvien turpina attīstīties, un līdztekus pieaugs arī komercdarījumu apjoms. Izmantojiet mūsu profesionālos pakalpojumus, lai ātri un ērti sadarbotos ar šo strauji augošo tirgu un pilnā apmērā gūtu tā priekšrocības.

Nosūtīšana uz pasaules lielāko tautsaimniecību

Tirdzniecības darījumu gada apjoms starp ES valstīm un ASV sastāda 935 miljardus eiro1, un pēdējo 3 gadu laikā eksports no ES valstīm uz ASV pieauga par 20 %2. Mēs spējam nodrošināt īsāku tranzīta laiku un esam labākais partneris, kas palīdzēs jums attīstīt jūsu uzņēmējdarbību šajā dinamiskajā tirgū.

Plašākas importēšanas iespējas

ES importa tirgus rādītājs sasniedzis 1856 miljardus eiro1 un turpina palielināties katru gadu. Izmantojiet mūsu muitošanas ekspertu risinājumus, kas sniegs jums palīdzību saistībā ar precēm, kas saņemtas no Āzijas un citām pasaules valstīm.

Globālo iespēju izpēte

Eiropa

Pasaules tirdzniecības apjoms pagājušajā gadā — 3,7 triljoni eiro1
 

 

 

Āzija

Eksporta apjoms sūtījumiem no Āzijas uz ES valstīm 2017. gadā — 673 miljardi eiro2
 

 

ASV 

ASV un ārzemju valstu tirdzniecības apjoms 2017. gadā — 3,3 triljoni eiro3
 

 

Latīņamerika

Eksporta sūtījumi par vairāk nekā 114 miljardiem eiro uz Latīņameriku no ES valstīm 2017. gadā2

 

Āfrika

Importa sūtījumu apjoma pieaugums no 117 miljardiem eiro līdz 130 miljardiem eiro no Āfrikas uz ES valstīm 2016.–2017. gadā2