Kad standarta iespējas neder

Jums individuāli pielāgoti risinājumi!

 

 

Speciālais Serviss

ĪPAŠI NOZĪMĒTS TRANSPORTLĪDZEKLIS

Pilnībā kontrolējiet savu sūtījumu piegādi pa Eiropas autoceļiem, izmantojot jums īpaši atvēlētu transportlīdzekli. Mēs piemeklēsim transportlīdzekli atbilstoši sūtījumam, un tas var būt furgons vai kravas automašīna, kurā nodrošināta nepieciešamā temperatūra, paaugstināta drošība vai arī citi apstākļi ātrai un pielāgojamai sūtījuma paņemšanai un tiešai piegādei. 

Vairāk

KURJERS KOMERCREISĀ

Kad piegādes veikšanai nepieciešama individuāla pieeja, nosūtiet savas preces ar nākamo pieejamo komercreisu ar īpaši jums piešķirtu kurjeru. 

 

Vairāk

AVIO ČARTERA PAKALPOJUMI

Lieliski piemērots smagu, apjomīgu vai ātrbojīgu preču nosūtīšanai visā pasaulē ar tām īpaši atvēlētu lidmašīnu tajā pašā vai nākamajā dienā, nodrošinot sūtīšanas procesa pilnīgu pārredzamību un kontroli. 

Vairāk

PAKALPOJUMS "NEXT FLIGHT OUT"

Izmantojiet vislabāko pieejamo komercreisu kopā ar visām pieejamajām autotransporta iespējām, izvēloties paņemšanas un piegādes pakalpojumus atbilstoši savām vajadzībām. 

Vairāk

SPECIAL EXPRESS

Nezaudējiet ne minūti vērtīgā laika, veicot sūtījumu pa visātrāko iespējamo maršrutu. Mēs paņemam un piegādājam jūsu sūtījumu visā pasaulē jebkurā jums nepieciešamajā brīdī pat ārpus regulārā darba laika. 

Vairāk

GAISA KRAVU PĀRVADĀJUMI

Cenas ziņā izdevīga par 100 kg smagāku preču transportēšana ar lidmašīnu tad, kad tranzīta laiks nav tik svarīgs. 

Vairāk

Šobrīd ir speciāls piedāvājums!

Veiciet vismaz vienu Time Critical vai Airfreight Speciālā Servisa sūtījumu līdz š.g. 31.maijam un saņemiet dāvanā TNT lādētāju-akumulatoru*.

 

Spiest, lai redzētu piedāvājuma noteikumus un nosacījumus

Pievienotas vērtības pakalpojumi

No jauna atklājiet, kā mūsu pievienotas vērtības pakalpojumi var palīdzēt jums izpildīt ar nosūtīšanu saistītās vajadzības.

ĪPAŠA APSTRĀDE

Mēs esam šeit, lai palīdzētu tikt galā ar sarežģītu, vienreizēju sūtījumu transportēšanu un produktu regulāru izplatīšanu, tostarp pasākumu loģistiku un ļoti sensitīvu vai bīstamu preču nosūtīšanu. Sazināties ar mums

LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI

Mūsu loģistikas pakalpojumu klāsts palīdz ietaupīt gan laiku, gan naudu un ļauj jums saņemt vajadzīgo pareizajā laikā un vietā. Sazināties ar mums

 

SERVISA DAĻU PIEGĀDES RISINĀJUMI

Gūstiet labumu no palielinātas produktivitātes un mazākām inventāra izmaksām, izmantojot rentablu daļu krājumu papildināšanas un bojāto daļu saņemšanas un pārbaudīšanas pakalpojumus. Sazināties ar mums

Mēs nodrošinām elastīgus un uzticamus risinājumus neatkarīgi no jūsu darbības nozares

VESELĪBAS APRŪPES NOZARE

Izmantojiet iespēju kontrolēt, pārredzēt un maksimāli saīsināt pārvadāšanas laiku, izvēloties mūsu veselības aprūpes preču pārvadāšanas pakalpojumus, sākot no atbilstības nodrošināšanas muitas procedūrām un tiesiskajam regulējumam un beidzot ar iepakojumu temperatūras kontroli.

• Iespēja veikt smagu vai lielu nestandarta sūtījumu piegādi.

• Speciāli termorežīma risinājumi, tostarp sasaldētu preču piegāde vai piegāde 15-25 °C vai 2-8 °C temperatūrā.

• Īpaši apmācīti kurjeri visu darbību un pārbaužu veikšanai uz vietas.

• Telpas atkārtotai sasaldēšanai svarīgākajās vietās.

• Papildu drošība augstas vērtības sūtījumiem, piemēram, transportlīdzekļi ar diviem darbiniekiem un transportlīdzekļi ar GPS kontroli.

TEHNOLOĢIJAS NOZARE

Izpildiet savas dotās garantijas un līgumus par pakalpojumu kvalitāti, izmantojot mūsu piedāvātās ātrās un pielāgojamās tehnoloģijas preču piegādes iespējas, sākot no atsevišķām detaļām līdz pat gatavām precēm.

• Iespēja veikt nestandarta smagu vai lielu sūtījumu piegādi.

• Pievienotas vērtības pakalpojumi, tostarp saņemto materiālu pārvaldīšana un nosūtīšana tālāk uz krājumu uzglabāšanas vietām.

• Rezerves daļu specializēta piegāde 2-4 h laikā.

 • Papildu drošība augstas vērtības sūtījumiem, piemēram, transportlīdzekļi ar diviem kurjeriem, transportlīdzekļi ar GPS kontroli un transportlīdzekļa eskorts.

• Tādi pievienotas vērtības pakalpojumi, kā sūtījumu apvienošana tranzīta laikā vai kravas sadalīšana.

AUTOBŪVES UN RAŽOŠANAS NOZARES

Izvairieties no darba pārtraukšanas un samaziniet dīkstāves laiku, izmantojot autobūves nozarei un ražošanas uzņēmumiem piedāvātos pakalpojumus, sākot no rezerves daļu piegādei ārkārtas situācijās līdz liela izejvielu daudzuma piegādei.

• Iespēja veikt nestandarta smagu vai lielu sūtījumu piegādi.

• Pievienotas vērtības pakalpojumi, tostarp saņemto materiālu pārvaldīšana un uzglabāšana.

• Rezerves daļu specializēta piegāde 2-4 h laikā.

• Piegādes vairākiem galalietotājiem.

• Krājumu nosūtīšana uz vietām netālu no pārstāvniecībām un remontdarbnīcām.

• Tādi pievienotas vērtības pakalpojumi, kā sūtījumu apvienošana tranzīta laikā vai kravas sadalīšana.

• Piegāde uz remontdarbnīcām un pārstāvniecībām nakts laikā.

• Specializēti risinājumi bīstamu preču nosūtīšana.