Otwieramy przed Europą nowe możliwości 

 

 

 

 

Połączenie sieci FedEx i TNT stwarza więcej możliwości niż kiedykolwiek przedtem

Łącząc usługi i zasięgi, docieramy do nowych rynków i zapewniamy najlepszą jakość usług dla Twoich europejskich klientów. Zobacz, jak to robimy.

Więcej połączeń, więcej usług, więcej możliwości

Zastrzeżenie: Dane liczbowe pokazują wspólne możliwości FedEx i TNT w Europie. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
* Ma zastosowanie dla wybranych krajów i kodów pocztowych – sprawdź czasy przewozu FedEx i TNT

Szerszy wybór usług spełniających Twoje potrzeby

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkości, jakości czy niestandardowej obsługi, mamy usługi spełniające wszystkie Twoje wymagania biznesowe.

Nasza wyjątkowa sieć w akcji

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przeczytaj historie sukcesu naszych klientów i dowiedz się, jak dzięki naszej sieci otwieramy przed Europą nowe, ekscytujące możliwości.

Skorzystaj z nowych możliwości i pomocy naszych ekspertów

Rozwijaj swoją firmę kontaktując się z jednym przedstawicielem w sprawie wszystkich Twoich potrzeb. Nasze zespoły obsługi klienta pomagają w tworzeniu i śledzeniu przesyłek, a nasi kurierzy zajmują się każdą paczką z należytą starannością. Dzięki naszej rozwiniętej sieci połączeń i wieloletniemu doświadczeniu logistycznemu, jesteśmy idealnym partnerem, aby obsługiwać Twoje przesyłki na terenie Europy.

Pełną przejrzystość dzięki naszym przyjaznym, zautomatyzowanym narzędziom

Uprość procesy korzystając z naszych zaawansowanych narzędzi automatyzacji wysyłki. Uzyskaj dostęp do informacji o Twoich przesyłkach w czasie zbliżonym do rzeczywistego i z przyjemnością korzystaj z ulepszonego systemem zlecania przesyłek w myTNT2.

Rozpocznij korzystanie z naszej wyjątkowej europejskiej sieci

Już dziś w pełni wykorzystaj połączone możliwości obu firm. Uzyskaj dostęp do jeszcze szerszej gamy usług i rozwiązań oraz odkryj nowe szanse dla Twojej firmy.

 

Masz już konto TNT?

Nie masz jeszcze konta FedEx?