Letná Freight kampaň

Akciová zľava

Prepravné podmienky

TNT Express Worldwide spol. s r.o. (ďalej len TNT) ponúka dodatočnú zľavu 20 % na exportné zásielky platené na Slovensku poslané službou Economy Express. Zľava platí len pre vybraných zákazníkov, ktorí boli o akcii informovaní emailom alebo prostredníctvom online platforiem TNT. Dodatočná zľava sa aplikuje za týchto podmienok:

  • Dodatočná zľava sa vzťahuje iba na Economy Express zásielky nad 70 kg (podľa skutočnej alebo objemovej hmotnosti – počíta sa vždy tá, ktorá je vyššia) poslané v období od 18. júla do 31. augusta 2018, na ktoré sa aplikujú štandardné zmluvné podmienky TNT (ďalej len „oprávnené zásielky“). 
  • Zľava platí len pre exportné zásielky. Zľava sa vypočítava z aktuálneho cenníka zákazníka.
  • Oprávnené zásielky musia byť objednané a vyzdvihnuté najneskôr 31. augusta 2018.
  • Ponuka platí pre oprávnené zásielky zo Slovenska do: Číny a Južnej Kórei.

Túto dodatočnú zľavu ponúka TNT v nasledovných krajinách: Rakúsko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Izrael, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Ukrajina a Spojené kráľovstvo.

  • Vylúčené sú služby s časovo garantovaným doručením (12:00 Economy Express), nebezpečný tovar a nadrozmerné zásielky.
  • Vylúčené sú zásielky poslané špeciálnymi službami.

TNT si vyhradzuje právo na zmenu podmienok Freight kampane kedykoľvek na základe vlastného uváženia. Táto kampaň sa končí 31. augusta 2018 o 23:59 SEČ.

Všetky práva vyhradené.