Виведіть свою компанію на міжнародний рівень

з інтерконтинентальною доставкою посилок від TNTДоставляйте товари своїм клієнтам ще швидше, ніж будь-коли

Наша всесвітня мережа дозволяє клієнтам доставляти відправлення в будь-які куточки світу вже наступного робочого дня.

 

Виходьте на нові ринки в усьому світі

 

Доставляйте відправлення до 200 країн і територій у цілому світі за допомогою послуг «від дверей до дверей» та експрес-послуг.

 

Безпроблемне проходження митниці


Зведіть затримки до мінімуму за допомогою наших повністю керованих послуг митного оформлення, виділеної підтримки клієнтів і статусу AEO.

Отримайте повний контроль і прозорість

 

Послуга відстеження TNT дозволяє впевнено надсилати відправлення та відстежувати їхні переміщення майже в режимі реального часу. 

 

Ще швидше, ще далі

Єднайтеся зі світом з інтерконтинентальною доставкою посилок за найшвидшою та найбільшою автомобільною мережею в Європі. Завдяки широкому всесвітньому покриттю TNT ви можете швидко доставляти матеріали, співпрацювати з клієнтами на різних ринках і відкривати нові чудові можливості для розвитку власного бізнесу.

Постачайте товари в регіон, що розвивається найшвидше у світі

За 2017 рік експортний обіг із ЄС до Азії виріс до 54 мільярдів євро, а імпорт збільшився на 78 мільярдів2. Разом із постійним розширенням цього ринку зростає й рівень торгівлі. Завдяки нашому унікальному досвіду скористатися перевагами цього ринку, що стрімко розвивається, стало простіше та швидше ніж будь-коли.

Доставляйте товари в країну з найбільшою економікою у світі

Щороку торговий обіг між ЄС та США складає 935 мільярдів євро1, а за останні 3 роки показник експорту з ЄС до США виріс на 20%2. Завдяки нашому неперевершеному транзитному часу в США ми краще за всіх допомагатимемо вам відкривати нові можливості для ведення бізнесу на цьому захоплюючому ринку.

Відкрийте нові можливості імпорту

Ринок імпорту в ЄС зараз на хвилі популярності: він оцінюється в 1856 мільярдів євро1, і цей показник невпинно зростає. Довірте свої товари з Азії та з усього світу нашим фахівцям із проходження митниці.

Дізнавайтеся про глобальні можливості

Європа

У минулому році зафіксовано всесвітній торговий обіг у 3,7 трильйони євро1
 

 

 

Азія

В Азію з ЄС у 2017 році експортовано товарів на загальну суму 673 мільярдів євро2
 

 

 

США 

Обіг США у 3,3 трильйони євро від торгівлі з іншими країнами в 2017 році3
 

 

 

Латинська Америка

Загальна вартість експортованих товарів із ЄС до Латинської Америки за 2017 рік склала більше 114 мільярдів євро2

Африка

Вартість імпортованих товарів з Африки до ЄС за 2017 рік сягнула 130 мільярдів євро (порівняно з 117 мільярдами євро в 2016 році).2