Коли стандартних послуг недостатньо

 

Індивідуальні рішення для Вас!

Спеціальні послуги

ВИДІЛЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ

 

Отримайте повний контроль над своїми автоперевезеннями Європою зі спеціально виділеним для Вас автомобілем. Для цієї швидкої та гнучкої послуги доставки від дверей до дверей ми підбираємо автомобіль спеціально під вантаж - автофургон чи вантажівку, із термоконтролем чи із підвищеною безпекою, тощо.

 

Докладніше

ОСОБИСТИЙ КУР'ЄР

 

Коли Ваше відправлення потребує особистого піклування, надішліть його персональним кур'єром, що супроводжуватиме вантаж під час перельоту найближчим комерційним авіарейсом. 

 

Докладніше

АВИА ЧАРТЕР

 

Ідеально підходить для важких, громіздких та швидкопсувних товарів. Насолоджуйтеся повною прозорістю та контролем Вашого відправлення завдяки всесвітній доставці персональним авіачартером того ж дня або наступного дня

 

Докладніше

НАЙБЛИЖЧИЙ РЕЙС

 

Об'єднайте доставку найближчим доступним комерційним авіарейсом з усіма доступними послугами автодорожніх перевезень, послуг забирання та доставки відправлень відповідно до Ваших вимог. 

 

Докладніше

SPECIAL EXPRESS

 

Не втрачайте жодної хвилини продуктивної роботи завдяки відправленню Вашого вантажу найшвидшим можливим маршрутом. Ми завжди готові допомогти Вам завдяки послугам персонального забирання відправлень у визначений час та всесвітньої доставки - навіть поза робочими годинами.

 

Докладніше

АВІА ФРАХТ

 

Економічно вигідне авіаперевезення Ваших відправлень вагою понад 100 кг, коли транзитний час не має критичного значення.

 

Докладніше

Додаткові послуги

Перевірте, як набір наших розширених послуг може задовольнити всі Ваші потреби з доставки. 

СПЕЦІАЛЬНА ОБРОБКА ВІДПРАВЛЕНЬ

Ми завжди допоможемо зі складними рішеннями для разового перевезення чи дистрибуції, включаючи логістику спеціальних заходів та перевезення високоуразливих або небезпечних вантажів.                                                                                     

СЕРВІСНА ЛОГІСТИКА

Наш асортимент послуг з логістики допомагає заощадити як час, так і витрати, гарантуючи, що Ви отримаєте саме те, що Вам потрібно, там і тоді, коли це Вам потрібно.

 

РІШЕННЯ ДЛЯ ДОСТАВКИ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Економічно вигідні рішення для поповнення запасів витратних частин або перевірка та вилучення дефектних деталей дозволяють підвищити продуктивність праці на місцях та знизити витрати на інвентаризацію.

Ваш ідеальний партнер - незалежно від галузі Вашого бізнесу

ФАРМАЦЕВТИЧНА ГАЛУЗЬ

 

За допомогою наших послуг для галузі охорони здоров'я Ви отримуєте контроль, прозорість та мінімізовану тривалість транспортування, що здійснюється у повній відповідності до законодавства та правил митного оформлення та включає спеціалізовані рішення, такі як пакування з температурним контролем тощо.

 

 • Можливість перевезення нестандартних важких вантажів або великих партій.
 • Спеціальні рішення для холодового логістичного ланцюга, в тому числі перевезення при температурі 15° - 25°C, 2°- 8°C або у замороженому вигляді.
 • Персональні навчені водії для виконання робіт та перевірок на місцях.
 • Обладнання для повторного заморожування в ключових пунктах.
 • Додаткові заходи безпеки для великогабаритних вантажів, такі як автомобілі із двома експедиторами та автомобілі, що контролюються за допомогою GPS. 

ТЕХНОЛОГІЧНІ ГАЛУЗІ

 

За допомогою наших швидких та гнучких послуг доставки для технологічних галузей, таких як постачання індивідуальних компонентів або готової продукції тощо, Ви зможете виконувати свої зобов'язання за договорами гарантійного та технічного обслуговування.

 

 • Можливість перевезення нестандартних важких вантажів або великих партій.
 • Розширені послуги, такі як керування матеріально-технічним постачанням та матеріальними запасами на розподільних складах.
 • Індивідуальне постачання комплектуючих протягом 2-4 год.
 • Додаткові заходи безпеки для великогабаритних вантажів, такі як автомобілі із двома експедиторами, автомобілі, що контролюються за допомогою GPS та автомобілі супроводу.
 • Розширені послуги, такі як транзитна консолідація вантажів або розділення партії. 

АВТОМОБІЛЬНА ГАЛУЗЬ ТА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

Завдяки нашим послугам для автомобільної галузі та промисловості, таким як термінове постачання запчастин або великих обсягів сировини, Ви зможете запобігти зупинкам та зменшити простої виробництва.

 

 • Можливість перевезення нестандартних важких вантажів або великих партій.
 • Розширені послуги, такі як управління матеріально-технічним постачанням та надання складських приміщень.
 • Індивідуальне постачання комплектуючих протягом 2-4 год.
 • Постачання багатьом кінцевим споживачам.
 • Забезпечення розподільних складів поблизу торгових та сервісних центрів.
 • Розширені послуги, такі як транзитна консолідація вантажів або розділення партії.
 • Нічні поставки до сервісних та дилерських центрів.
 • Спеціалізовані рішення для небезпечних вантажів.