Začněte

Místo určení

Vyberte si z široké nabídky vnitrostátních, exportních a importních služeb. Přepravíme pro vás zboží do více než 200 destinací, ať už potřebujete expresní doručení, nebo přepravu těžších a objemných zásilek.

Vaše zásilka

Přepravíme vaše zboží po celém světě bez ohledu na jeho velikost, od dokumentů až po kontejnery. Pokud je vaše zásilka objemná nebo ji potřebujete přepravit urgentně, můžete si vybrat z široké nabídky našich speciálních služeb.

Až budete připravovat zásilku, podívejte se na naše informace ohledně balení, označení, přepravy nebezpečného zboží, celního odbavení a kontroly vývozu.

Vyzvednutí vaší zásilky

Objednejte si službu vyzvednutí zásilky online nebo přes telefon. Stačí si vybrat vhodný čas a řidič si zásilku vyzvedne přímo u vás. Doručíme ji podle vašeho výběru dané služby Express, Economy Express nebo Special Service.

Sledování

Číslo zásilky vám umožní sledovat ji online během celé přepravy. Stáhněte si naši aplikaci, která vám bude zasílat aktualizace týkající se pohybu zásilky. Náš tým zákaznického servisu vám s radostí zodpoví všechny dotazy.

Registrace online

Registrujte se online a spravujte všechny své zásilky na jednom místě. Hned po registraci můžete začít odesílat své zásilky a využít individuálních sazeb.

Začít hned

Sazby a přepravní časy

Získejte cenovou nabídku pro svou zásilku.

Registrace pro zasílání a sledování zásilek

Spravujte všechny své zásilky z jednoho účtu a získejte individuální sazby.