Night Express

Byznys nikdy nespí. Ani my ne. Díky službě Night Express se firmy v Evropě nemusí zastavit ani po západu slunce. Zásilky vyzvedáváme na konci pracovního dne a doručujeme ráno do 8 hodin. Vaše zboží tak může být stále v pohybu a vaše podnikání poběží jako dobře seřízený stroj. Pracujeme i v noci, aby vaše firma získala náskok před konkurencí.

Objevte službu cílenou na vaše konkrétní obchodní potřeby.

Czech Republic a její firmy mohou nyní využívat doručovací službu Night Express ke zvýšení pružnosti, spolehlivosti a efektivity dodavatelských řetězců.

Vyzvedáváme, jak nejpozději je to možné

Naše flotila dodávek a nákladních vozů spolu s možnostmi letecké přepravy nám umožňují vyzvedávat zásilky z vašeho skladu, jak nejpozději to jen jde.

Doručujeme ráno do 8 hodin

Vaše zboží přepravíme na místo určení před začátkem pracovní doby.

Zásilky bez starostí  

Všechny zásilky doručované v rámci služby Night Express lze standardně sledovat pomocí funkce Sledování zásilek. Při doručení dostanete potvrzení.

Možnost doručení do schránky nebo na určené místo

Se službou Night Express může být zásilka doručena do nočních boxů, speciálních schránek nebo na předem určená místa. To znamená, že vaši zákazníci u doručení zásilky nemusí být osobně přítomni.

Co může služba Night Express udělat pro mne?

Pokud vaše firma potřebuje pravidelně doručovat na předem stanovené adresy, služba Night Express doručování značně urychlí.

  • Zásilky lze posílat na velké množství předem stanovených adres, které zahrnují čerpací stanice, staveniště, sklady, noční boxy, nemocnice nebo i servisní vozidlo vašeho technika.
  • Vaši pracovníci budou pracovat efektivněji. Budou moci zahájit práce na opravách dříve a skončit ještě týž den.
  • V rámci služby Night Express můžeme produkty také vyzvedávat. To znamená, že můžeme věci doručit zpátky do vašeho skladu nebo na jiné místo.
  • Optimalizujte své skladové zásoby. Skladujte lokálně pouze díly, které potřebujete nejčastěji.
  • Pokud budete spolupracovat s menším počtem přepravců, kteří zajistí regionální pokrytí, snížíte tak náklady na logistiku a přepravu.

Užitečné odkazy

Sledování Night Express zásilek

Díky online aplikaci Track & Trace můžete sledovat pohyb a stav svých zásilek.

Sledovat zásilku

Kontaktovat zákaznický servis

Palivový příplatek

Informace o palivovovém příplatku, najdete zde.

Chcete se dozvědět více o službě Night Express?

Naši experti čekají na vaše otázky.