Night Express

Noční služby TNT

-

Zboží nebo náhradní díly, které si objednáte dnes, vám díky noční síti dokážeme doručit v České republice a na Slovensku už v průběhu noci, nejpozději však následující den do 8. hodiny ranní.

Služba Night Express je založena na doručování zásilek v nočních hodinách bez nutnosti fyzické přítomnosti příjemce. Díky noční distribuci může příjemce potřebné zboží využít, zpracovat či prodat prakticky ihned na začátku běžné pracovní doby. Proto i na straně příjemce dochází ke zvýšení produktivity a efektivity práce zkrácením prostojů, které obvykle vznikají při čekání na dodávku potřebného materiálu. Pro zákazníky, u kterých není možné noční doručování, nabízíme expresní služby s doručením v průběhu dne.

 

Sledování zásilek

Pomocí webové aplikace Track & Trace můžete sledovat pohyb své Night Express zásilky v čase. Všechny zásilky jsou skenovány v každém bodě svého pohybu, tedy od vyzvednutí u odesílatele přes doručení do příslušných skladů až po konečné předání cílovému příjemci.

 

Noční distribuce dle vašich potřeb

V nabídce máme balíčky služeb optimalizované pro řadu odvětví od automobilového průmyslu přes zdravotnictví, strojírenství, zemědělství až po maloobchod. Zároveň jsme schopni upravit poskytované služby podle vašich potřeb a specifik tak, abyste mohli řídit své podnikání ještě pružněji a efektivněji. Velmi rádi vám poskytneme bližší informace, kontaktujte nás.

 

Místa pro vyzvednutí a doručení

Pro vyzvednutí a doručení svých zásilek můžete využívat například následující místa:

  • Servis/prodejna – důležité náhradní díly jsou doručovány před začátkem pracovní doby.
  • Dodávky do vozidla – pružná podpora servisních techniků doručením zásilek až do servisního vozidla.
  • Vrátný – osobní doručení jedním z našich kurýrů.
  • Noční box – po předchozí dohodě lze zřídit zabezpečený noční box, do kterého kurýr vloží zásilku bez nutnosti fyzické přítomnosti příjemce.

Zpětná logistika

Efektivní řízení zpětných toků zboží má pro mnoho oborů stále rostoucí význam. Jedná se o minimalizaci skladových zásob opakovaně použitelných dílů, rychlé zpracování záručních oprav a zefektivnění příjmu zboží v centrálách nebo regionálních skladech. Díky našim řešením zajistíme, že se potřebné zboží vrátí rychle zpět.

 

Ke stažení

Informace o palivovém příplatku a mýtném poplatku, které se vztahují k Night Express službám naleznete zde.

 

Kontaktujte nás

Pro více informací o službě Night Express a způsobu objednání přepravy prosím kontaktujte náš zákaznický servis na tel.: +420 220 770 880.

 

Příplatky Night Express

Palivový příplatek a mýtný poplatek služeb Night Express