Alusta

Sihtkoht

Vali erinevate riigisiseste, ekspordi- ja imporditeenuste vahel. Olenemata sellest, kas otsid Express-kohaletoimetamist või kaubasaadetise teenuseid, saad saata rohkem kui 200 sihtkohta.

Sinu saadetis

Saad saata üle kogu maailma nii dokumente kui ka konteinereid, olenemata suurusest. Kui Sinu saadetis on mahukas või kiireloomuline, vali sobiv meie eriteenuste hulgast.

Saadetise ettevalmistamisel vaata pakkimise, sildistamise, ohtlike kaupade saatmise, tollivormistuse ja ekspordikontrolliga seotud teavet.

Pealevõtmise haldamine

Telli pealevõtmise teenus veebis või telefoni teel. Lihtsalt vali sobiv ajavahemik ja meie juht võtab Su saadetise Sinu juurest peale. See toimetatakse olenevalt Sinu valikust kohale kas Express, Economy Express või eriteenusena.

Jälgimine

Sinu saadetisel on jälgimisnumber, mis võimaldab sul oma kaupade teekonda jälgida. Laadi alla meie rakendus, et saada oma saadetise oleku kohta teateid. Meie klienditeeninduse meeskond on valmis vastama kõigile küsimustele.

Veebis registreerimine

Registreeru veebis, et hallata kõiki oma saadetisi ühes kohas. Pärast registreerumist saad kohe saatma hakata, kasutades personaalsete hindade eeliseid.

Alusta kohe

Hinnad ja transpordiajad

Küsi oma saadetise jaoks hinnapakkumist

Registreeru, et saata ja jälgida

Halda kõiki oma saadetisi ühelt kontolt ja saada personaalsete hindadega.