Beszerzési és üzemeltetési csoportvezető

Budapest

A TNT Express Hungary Kft. budapesti irodájába Beszerzési és üzemeltetési csoportvezető munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Éves Beszerzési Terv előkészítése, egyeztetése
  • Szállítói tárgyalások folytatása, szerzéskötések előkészítése
  • Szállítói szerződések nyilvántartása, folyamatos felülvizsgálata
  • Szállítók folyamatos versenyeztetése, új beszerzési lehetőségek felkutatása
  • Megtakarítási lehetőségek folyamatos keresése, nyilvántartások vezetése
  • Megbízható, hosszútávú szállítói kapcsolatépítés
  • Központi Beszerzési Politika irányelveinek, központi utasítások betartása, betartatása
  • Részvétel az éves költségvetés tervezésében, ajánlatok beszerzése, adatszolgáltatás
  • Részvétel a CAPEX eljárás alá eső beszerzések kivitelezésébenKöltséghatékony készletgazdálkodás tervezése
  • Rendszeresen ismétlődő és eseti kimutatások, riportok időben történő elkészítése, elküldése

Elvárások:

  • 3-5 év beszerzési, üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (műszaki, gazdasági végzettség előny)
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B-kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word)

Előny:

  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!