Diszpécser munkatárs

Budapest

A TNT Express Hungary Kft. Diszpécser munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • belföldi fuvarszervezési tapasztalat
  • város és út hálozat ismeret (teljes Magyarország) - előfeltétel!
  • jogosítvány (min. B kategóriás)
  • középiskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel)
  • futárflotta koordinálására való képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmas, határozott, stressztűrő személyiség

Feladatok:

  • futárflotta napi irányítása, felügyelete
  • futárok teljesítményének ellenőrzése
  • rugalmas szervezéssel a folyamatos működés biztosítása

Munkarend:

  • 07:00 és 22:00 óra között váltott műszakokban, 8 órás munkaidőben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Multinacionális hátterű vállalat
  • Jól megközelíthető munkahely és színvonalas munkakörülmények
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Szabad hétvége (magyar munkarend szerint)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!