Informatikai munkatárs

Budapest

A TNT Express Hungary Kft. budapesti irodájába Informatikai munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (informatikus)
  • Windows alapú operációs rendszerek ismerete
  • Microsoft Office programcsomag ismerete (Word, Excel, Access)
  • Megbízható angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Logisztikai, szállítási területen szerzett tapasztalat
  • Alkalmazás fejlesztési ismeretek: .NET C# (Visual Studio), SQL alapok

Feladatok:

  • A különböző meglévő és új igényekhez informatikai megoldások támogatása, karbantartása, módosítása
  • Helyi és központi informatikai megoldások bevezetése és támogatása
  • Alkalmazások tesztelésében és oktatásában való részvétel
  • Külső/belső ügyfelekkel való kapcsolattartás, támogatás nyújtása az informatikai alkalmazások kapcsán

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi projektekben és környezetben szerezhető tapasztalat
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Szakmai tréningek a folyamatos fejlődéshez
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!