Kiemelt ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest

Szeretnél ügyfélszolgálati munkatárs lenni a TNT csoport legeredményesebb ügyfélszolgálatán? A TNT Express Hungary Kft. Kiemelt ügyfélszolgálati munkatársat keres budapesti irodájába az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Excel, Word)
  • Kiemelkedő telefonos kommunikációs készség
  • Értékesítési szemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • Határozott, stressztűrő, proaktív, precíz személyiség
  • Kezdeményező készség, csapatszellem
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Feladatok:

  • A kiemelt ügyfélszolgálatra beérkező hívások kezelése
  • Export- import irányú árufelvételi megbízások ügyintézése
  • Szolgáltatásokkal kapcsolatos teljes körű telefonos információnyújtás
  • Árajánlatok készítése
  • Adminisztrácós feladatok precíz elvégzése

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkarend:

  • hétfőtől – péntekig (07.00 - 15.00, 08.00 - 16.00, 09.00-17.00, 11.00 - 19.00)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!