Operációs csoportvezető

Budapest

A TNT Express Hungary Kft. Operációs csoportvezető munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Napi operáció működtetése, export-import csoport, raktárosok, részmunkaidősök tevékenységének irányítása és összehangolása a kiváló szolgáltatás és magas ügyfélelégedettség érdekében

Feladatok:

  • Operációs tevékenységek felügyelete a különböző műszakokban
  • Export-import csoport munkájának megszervezése
  • Járatok érkeztetése, índítása
  • Vám elé állítás felügyelete
  • EKÁER adminisztráció támogatása
  • Közúti veszélyes áruk ellenőrzése és jóváhagyása
  • Napi riportok készítése, KPI-ok követése, management jelentések készítése
  • Együttműködés a hazai és külföldi társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a telephely felügyeletét ellátó vámigazgatósággal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év csoportvezetői tapasztalat
  • Közúti vagy légi szállítmányozásban szerzett min. 5 év tapasztalat
  • Társalgási szintű, magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó szervező-, és problémamagoldó készség
  • Gyors döntéshozás képessége
  • Magas stressztűrés
  • Motivált, energikus, másokat is lelkesíteni képes, felelősségteljes, pozitív szemléletű személyiség

Munkaidő:

  • Három műszakos (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Multinacionális hátterű vállalat
  • Jól megközelíthető munkahely és színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség, melyet folyamatos helyi képzésekkel biztosítunk
  • Kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!