Területi értékesítési képviselő

Pápa és vonzáskörzete

A TNT Express Hungary Kft. Területi értékesítési képviselő munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • 3-5 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív, egyéni munkavégzésre és döntéshozatalra képes személyiség
  • Jó analitikus képesség, csapatszellem, kreativitás

Feladatok:

  • Cégünk szolgáltatásainak teljeskörű önálló értékesítése
  • Új ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, üzletfejlesztés
  • Személyes kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Értékesítési tervek és célok teljesítése
  • Ügyféllátogatások előkészítése
  • Üzletkötéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Belső értékesítővel való együttműködés
Amit kínálunk:

  • Megbízható multinacionális háttér
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Pápa és vonzáskörzete

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!