Vámügyi vezető

Budapest

A TNT Express Hungary Kft. Vámügyi vezető munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Irányítja a vámcsoport működését.
  • Felelős a vállalat vámügyeinek intézéséért.
  • Vállalatot vámügyekben képviseli.
  • Folyamatosan nyomon követi a vámjogszabályrendszer változásait.
  • Rendszeres találkozókat szervez a helyi vámhatóság képviselőivel és felvetéseikre megteszi a szükséges intézkedéseket.
  • Biztosítja a vámjogszabályok változásának kommunikálását az érintettek felé.
  • Biztosítja a jogi, jogszabályi előírásoknak való teljes megfelelést.
  • Biztosítja a vámkezeléshez kapcsolódó szükséges engedélyeket.
  • Napi szinten felügyeli a vámgaranciák helyzetét.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év vezetői gyakorlat
  • 5 év vámkezeléssel töltött idő
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat (előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Multinacionális hátterű vállalat
  • Jól megközelíthető munkahely és színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség, melyet folyamatos helyi képzésekkel biztosítunk
  • Kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!