Vámügyintéző

Budapest

Szeretnél te is részese lenni a TNT csoportnak? Stabil munkahelyet, fix jövedelmet és szabad hétvégéket szeretnél?

Ha szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amit az ügyfelek ismernek és hitelesnek tartanak, munkatársaink pedig büszkék arra, hogy itt dolgoznak, akkor ne habozz és jelentkezz hozzánk Vámügyintézőnek!

Feladatok:

  • Vámokmányok kezelése / import vámkezelés
  • Ügyfelek kiértesítése, szóbeli-írásbeli kommunikáció
  • Vámkezeléshez szükséges okmányok bekérése, információ nyújtás
  • EV okmányok kiállítása, vámkezelési indítványok vámhivatalba történő benyújtása

Elvárások:

  • Min. 1 éves vámkezelői gyakorlattal rendelkezel
  • Ismered a vámokmányok kitöltő programokat
  • Nem ismeretlen számodra a MS Office csomag
  • Jó kommunikációkészséggel rendelkezel
  • Türelmesen és ügyfélközpontúan közelíted meg a felmerülő helyzeteket

Előny:

  • Vámügyintézői képesítés (OKJ: 54 3433 04)
  • Idegennyelv tudás (elsősorban angol)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Egyéni teljesítményt és eredményességet figyelembe vevő előrelépési lehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • All You Can Move kártya lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük bérigény megjelölésével küldd el jelentkezésed az evelin.torocsik@tnt.com e-mail címre.