Vámügyintéző

Budapest

A TNT Express Hungary Kft. Vámügyintéző munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vámkezelői képesítés (OKJ: 51 3433 01)
  • Számítógépes alapismeretek (számítógép kezelés, Word, Excel)
  • Vámokmány kitöltő programok ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Vámügyintézői képesítés (OKJ: 54 3433 04)
  • Idegennyelvtudás (elsősorban angol)

Feladatok:

  • Vámokmányok kezelése / import vámkezelés
  • Ügyfelek kiértesítése, szóbeli-írásbeli kommunikáció
  • Vámkezeléshez szükséges okmányok bekérése, információ nyújtás
  • EV okmányok kiállítása, vámkezelési indítványok vámhivatalba történő benyújtása

Munkaidő:

  • 6:00-14:00 / 8:00-16:00

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!