Muitinės tarpininkavimo paslaugos

Sklandus tarptautinis gabenimas „nuo durų iki durų“

Jūsų siuntos be reikalo nevėluos, jeigu pasinaudosite mūsų specialistų, puikiai išmanančių vietinius reikalavimus ir gebančių greitai reaguoti į naujoves, paslaugomis.

 

Per 70 darbo metų TNT sukaupė daug patirties tarptautinio gabenimo, eksporto kontrolės, importo ir eksporto reguliavimo bei muitinės formalumų tvarkymo srityse, tad galite mumis pasikliauti siųsdami įvairių rūšių siuntas.

 

TNT teikia tokias paslaugas:

  • tvarko visus muitinės formalumus;
  • efektyviai, laiku ir tiksliai sumoka mokesčius;
  • teikia profesionalų, išmanančių 200 šalių reikalavimus, paslaugas;
  • teikia aiškią ir aktualią muitinės informaciją viso siuntos gabenimo proceso metu;
  • Jūsų vardu pagal visus teisės aktus pildo deklaracijas.


Papildomos muitinės tarpininkavimo paslaugos

Muitų ir kitų mokesčių mokėjimas

Kliento prašymu galime sumokėti muitus ir vietinius mokesčius muitinės formalumų tvarkymo metu, kad siuntos nebūtų laikomos muitinėje, kol bus gautas apmokėjimas.

 

Pristatyta, muitas sumokėtas (DDP)

Galite apmokėti taikomus muitus ir vietinius mokesčius už savo siuntą, kad to nereikėtų daryti jos gavėjui. Galime tokius mokesčius sumokėti Jūsų vardu ir vėliau išrašyti Jums sąskaitą.

 

Specialios muitinės formalumų tvarkymo paslaugos

Galime padėti užpildyti nestandartines muitinės deklaracijas ir tranzito dokumentus, pavyzdžiui, dėl grąžinimo remontui ar laikinojo importo (eksporto).

 

Kitos valstybinės įstaigos

Teikiame patarimus ir pagalbą dėl su Jūsų siunta susijusių muitinės formalumų, kai įsitraukia kitos valstybinės įstaigos ir kai reikia laikytis papildomų teisės aktų (pvz., gabenant medicininę ar telekomunikacijų įrangą).

 

TNT išduoti šie sertifikatai: AEO (Įgaliotųjų ekonominių operacijų vykdytojų programa (angl. Authorised Economic Operator)), PiP (Partnerių apsaugos programa (angl. Partners in Protection)), STP+ (Papildoma saugios prekybos partnerystės programa (angl. Secure Trade Partnership Plus)) ir C-TPAT (Muitinės ir prekybos partnerytės kovojant su terorizmu programa (angl. Customs-Trade Partnership Against Terrorism)).

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie muitinimo paslaugas?