Specialios priežIūros paslaugos

Išskirtinis dėmesys ypatingoms Jūsų siuntoms

Kur ir kaip reikėtų nugabenti Jūsų siuntą – ją paimsime, prižiūrėsime ir pristatysime greitai bei rūpestingai.

 


Vėlus paėmimas 

Pasirinkite siuntų paėmimo ne darbo valandomis ar konkrečiu metu paslaugą ir savo siuntą galėsite išsiųsti po to, kai ji bus paruošta. Daugiau informacijos teiraukitės Klientų aptarnavimo skyriuje.

Paėmimas/ pristatymas savaitgaliais

Jeigu pasirinksite paėmimo savaitgaliais paslaugą, penktadienį paimtą siuntą pristatysime šeštadienį, o šeštadienį paimtą siuntą – pirmadienį. Daugiau informacijos teiraukitės Klientų aptarnavimo skyriuje.

Nutolusių teritorijų aptarnavimas

Mums nebūna “per toli” ir “per sudėtinga”. Galime paimti siuntas iš sunkiai pasiekiamų tolimiausių vietovių bei pristatyti į jas. Sužinokite, kada TNT taiko papildomą priedą.

Pristatymas privačiu adresu

Siuntas pristatome ne tik į įmones. Norėdami patenkinti klientų poreikius, siuntas pristatome ir privačiu adresu. Tačiau jei siuntą tenka paimti/ pristatyti privačiu adresu, kuris nėra viešai pasiekiamas ir tai reikalauja papildomų laiko, kuro ir kitų sąnaudų, taikoma priemoka, apie kurą skaitykite čia.

Neteisingo adreso taisymas

Pristatymo metu paaiškėjus, kad siutėjas nurodė neteisingą gavėjo adresą gali būti taikoma priemoka, apie kurią skaitykite čia.
 

Pirmenybinė siunta

Kad siuntimo metu nuo paėmimo iki pristatymo siuntai būtų skiriama pirmenybė, ji aiškiai paženklinama lipduku „Priority“. Šios papildomos paslaugos kaina - 10,00 eurai. Papildomos informacijos teiraukitės Klientų aptarnavimo skyriuje.

Papildoma priežIūra

Už papildomą mokestį pasirūpinsime siunta, kurios matmenys viršija standartinius mūsų tinkle leistinus matmenis arba kurios negalima perkelti automatinėmis konvejerinėmis mašinomis. Jeigu Jūsų siunta yra nestandartinio dydžio ar formos, mūsų komanda ja pasirūpins taip pat efektyviai ir saugiai, kaip ir įprastomis siuntomis. Sužinokite, kokiais atvejais TNT taiko priemoką už specialią priežiūrą.

Kelių pakuočIų siuntų gabenimas

Siuntas, kurias sudaro daugiau nei viena pakuotė, gabename kartu kaip vieną siuntą. Visoms TNT gabenamoms kelių pakuočių siuntoms taikoma priemoka.

Susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos