Sākt sūtījuma noformēšanu

Galamērķis

Izvēlieties kādu no plaša klāsta iekšzemes, eksporta un importa pakalpojumiem. Izmantojiet Express piegādi vai kravas pakalpojumus un sūtiet uz vairāk nekā 200 galamērķiem.

Jūsu sūtījums

Sūtiet preces visā pasaulē neatkarīgi no sūtījuma izmēriem — no dokumentiem līdz konteineriem. Ja šis ir lielgabarīta vai steidzams sūtījums, izvēlieties kādu no plaša klāsta pakalpojumiem, ko nodrošina Speciālais Serviss.

Sagatavojot sūtījumu, ņemiet vērā informāciju par iepakojumu, marķēšanu, bīstamo preču nosūtīšanu, atmuitošanu un eksporta kontroli.

Paņemšanas pārvaldība

Piesakiet sūtījuma paņemšanu tiešsaistē vai pa tālruni. Izvēlieties sev piemēroto laika intervālu, un kurjers paņems sūtījumu no jums. Sūtījums tiks piegādāts, ņemot vērā jūsu izvēli: Express, Economy Express vai Speciālais Serviss.

Izsekošana

Sūtījumam tiks piešķirts izsekošanas numurs, kuru izmantojot varēsiet izsekot precēm tranzīta laikā. Lejupielādējiet mūsu aplikāciju un saņemiet sūtījuma statusa atjauninājumus. Mūsu klientu apkalpošanas nodaļas speciālisti atbildēs uz jebkādiem papildu jautājumiem.

Reģistrācija tiešsaistē

Reģistrējieties tiešsaistē un pārvaldiet visus sūtījumus vienuviet. Pēc reģistrācijas varat uzreiz sākt nosūtīšanu ar personalizētajiem tarifiem.

Sākt tūlīt

Tarifi un tranzīta laiki

Saņemiet cenas piedāvājumu savam sūtījumam.

Reģistrācija, nosūtīšana un izsekošana

Pārvaldiet visus sūtījumus vienā kontā un sūtiet ar personalizētajiem tarifiem.