Specjalny odbiór, doręczenie i obsługa

Wyjątkowa usługa dla wyjątkowych przesyłek

Gdziekolwiek przesyłka ma być wysłana i jakiekolwiek są dodatkowe wymagania, odbierzemy i doręczymy ją z największą troską i najszybciej jak to możliwe

 

Czy Twoja przesyłka musi być odebrana w ciągu kilku godzin? Czy Twój towar wymaga specjalnej obsługi i gwarancji doręczenia? Nasza oferta usług specjalnych spełni Twoje oczekiwania. Nasi specjaliści doradzą Ci w doborze najlepszej formy transportu dla Twojej przesyłki.

 

Późne odbiory

Dla odbiorów poza standardowymi godzinami, oferujemy możliwość odbioru przesyłki o wyznaczonej godzinie co oznacza, że Twój towar może ruszyć w drogę jak tylko będzie gotowy.

 

Sobotnie odbiory/doręczenia

Chcesz wysłać swoje przesyłki w weekend, nie ma problemu. Oferujemy odbiór w piątek i doręczenie w sobotę lub odbiór w sobotę z doręczeniem przesyłki na poniedziałek.

 

Serwis na terenach odległych

Nigdzie nie jest za daleko ani za trudno doręczyć przesyłkę. Oferujemy doręczenie nawet do najdalszych zakątków świata. Sprawdź listę kodów pocztowych.

 

Doręczenia na adresy prywatne

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów doręczamy przesyłki również na adresy prywatne firm.

 

Pierwszeństwo w obsłudze

Wybierz priorytet obsługi od odbioru do doręczenia, a Twoja przesyłak zostanie specjalnie oznakowana i otrzyma pierwszeństwo w sieci kurierskiej.

 

Dodatkowa obsługa

Jeśli Twoja przesyłka przekracza nasze standardy co do wymiarów lub nie może być sortowana automatycznie, zapewnimy jej specjalną obsługę w transporcie.

 

Wielopaczkowa obsługa

Jeśli Twoja przesyłka składa się z kilku paczek zajmiemy się nimi jak jedną przesyłką.

 

Obsługa specjalna

Jeśli Twoja przesyłka ma nietypowe kształty lub wymiary, nasi specjaliści zatroszcą się o jej bezpieczny transport i obsługę w trakcie drogi. Obsługa obejmuje:

 

  • Niepiętrowalne elementy
  • Klasyfikacja i oznaczenie substancji według klasyfikacji ATA, ADR i innych regulacji transportowych

Więcej informacji