5 kolay adımda gönderi̇ni̇zi̇ gerçekleşti̇ri̇n

İşte çözüm:

tnt-ship-in-5-steps-step1-where (1)

Nereye gönderi̇yorsunuz?

İlk olarak, nereden teslim alacağımızı ve nereye teslim edeceğimizi kesin olarak belirtin. TNT, dünya genelinde 200’den fazla ülkede hizmet verir. Gönderilerinizi, işyerinizden teslim alabilir veya yurtdışından ithal edebiliriz.

tnt-ship-in-5-steps-step2-what

Ne gönderi̇yorsunuz?

Ambalajlı halde gönderinin ebatlarını, ağırlığını ve tanımını belirtmeniz gerekir. Hizmet yelpazemiz, hemen hemen ihtiyaç duyduğunuz her türlü gönderimi kapsar.

tnt-ship-in-5-steps-step3-speed

Hızınızı seçin

Nerede ve ne sorularına vereceğiniz yanıtlara göre, seçmeniz için ilgili hizmetler ve teslimat hizmetleri size önerilecektir.

tnt-ship-in-5-steps-step4-pickup

Rezervasyon yapin

Sürücünün gönderinizi alması için uygun bir zaman dilimi seçin. Müsait olmadığınızda geri dönmemek için öğle yemeği arası gibi bir zaman dilimi belirtebilirsiniz.

tnt-ship-in-5-steps-step5-track

İzle ve öde

Gönderiniz yola çıktıktan sonra, gerçek zamanlı olarak gönderinizi izleyebilir ve nerede olduğunu görebilirsiniz. Gönderiniz ulaştığında, Online Faturalandırma hizmetlerimiz, yönetim sürecini düzenleyecektir.

Bu sayfayı ziyaret ederek ve kullanarak, TNT ve iş ortaklarının çerez yerleştirmelerini kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi alın