Başla

Varış noktası

Geniş yelpazede yurtiçi, ihracat ve ithalat hizmetlerimiz arasından seçim yapın. İster ekspres teslimat ister hava kargo hizmeti arayın, 200'den fazla varış yerine gönderebilirsiniz.

Gönderinizin

Belgelerden konteynerlere, gönderilerinizi boyut önemli olmaksızın dünya genelinde gönderebilirsiniz. Gönderiniz hacimliyse veya acil gönderilmesi gerekiyorsa, pek çok seçeneğe sahip Özel Servisler yelpazemizden seçim yapabilirsiniz.

Gönderinizi hazırlarken, paketleme, etiketleme, tehlikeli maddelerin gönderilmesi, gümrükleme ve ihracat kontrolleri ile ilgili olarak bilgi sayfamıza bakın.

Toplamayı yönet

Çevrimiçi olarak veya telefon üzerinden toplama hizmeti kaydı verin. Uygun zaman dilimi seçtiğinizde, gönderiniz seçimleriniz doğrultusunda kurye tarafından alınır. Express, Economy Express veya Özel Servisler seçiminize göre teslim edilir.

Gönderi Takip

Gönderinizde bir takip numarası bulunur, bu numara sayesinde taşıma halindeki gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Uygulamamızı indirin ve gönderinizin durumu hakkında güncellemeler alın. Müşteri Hizmetleri ekibimiz sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Çevrimiçi kayıt

Çevrimiçi kaydolun ve gönderilerinizi tek yerde yönetin. Giriş yaptıktan sonra hemen göndermeye başlayabilir ve kişiye özel fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Hemen başla

Fiyatlar ve taşıma süreleri

Gönderiniz için teklif alın.

Göndermek ve gönderi takibi yapmak için kaydolun

Kişiye özel fiyatlarla tüm gönderilerinizi tek hesaptan yönetin.

Bu sayfayı ziyaret ederek ve kullanarak, TNT ve iş ortaklarının çerez yerleştirmelerini kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi