Uluslararası posta hi̇zmetleri̇

International mail

Özellikle çok düşük maliyetle dağıtılması gereken yüksek sayıda evraklarınız için önerdiğimiz güvenilir, hızlı ve en ekonomik seçenek

TNT International Mail Hizmeti ile 25 kg'a kadar her türlü evrağı (günlük yazışmalar, broşürler, kataloglar, yılbaşı gönderileri, kitaplar, duyurular, yıllık raporlar vb. gönderiler) çok düşük maliyetler ile dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.

 

Bu servis bir kurye hizmeti değildir ve teslimat detayı gerektirmeyen gönderiniz için önerdiğimiz bir hizmettir.
 

Avantajlar

  • Ücretsiz adresten toplama yapılır.
  • En hızlı ve en güvenli servis sunulur.
  • Her gönderiniz için fatura çıkartılır.
  • Adres problemi nedeni ile ulaşmayan gönderiler iade edilir.
  • Uzman kadrosu ile özel çözümler üretilir.
  • En ekonomik fiyatlar uygulanmaktadır.
  • Ön ödeme yoktur.
  • İki hafta vade avantajı sunulur.

Ortalama Teslimat Süremiz

Avrupa:            3 – 6 iş günü

Avrupa dışı:     5 – 10 iş günü

 

International Mail Hizmetleri

Gönderi Hazırlama Hizmeti : Disketten etikete baskı, harmanlama, katlama, poşetleme, zarflama, etiketleme servisleri TNT elemanları tarafından sizin için yapılır.


Depolama ve Gönderme Hizmeti : Yurt dışına tanıtım broşürü, doğum günü kutlamaları, katalog vb. gönderen bir şirketseniz, TNT gönderilerinizi depolar ve istediğiniz gün – saatte alıcı adreslere gönderir. Bu servis hem işcilik yükünüzü üstlenir hemde zamandan ve fiyattan tasarruf etmenizi sağlar.


Kayıtlı Hizmeti : Tüm gönderilerinizin kaydı TNT elemanları tarafından tutulur ve daha sonra bir evrağınızı gönderdiğinize dair bilgi aradığınızda anında cevap bulmanızı sağlar.


Uluslararası Cevap Hizmeti : TNT yurt dışında size bir posta adresi sağlar. Müşterilerinizin size geri göndereceği cevap yazılarını bu adrese yönlendirerek, cevapları geri dönüş oranını ve hızını arttırmak isterseniz bu servis sizin için en ideal çözümdür.


TNT International Mail Hizmeti ile 25 kg'a kadar her türlü evrağı (günlük yazışmalar, broşürler, kataloglar, yılbaşı gönderileri, kitaplar, duyurular, yıllık raporlar vb. gönderiler) çok düşük maliyetler ile dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.


Bu servis bir kurye hizmeti değildir ve teslimat detayı gerektirmeyen gönderiniz için önerdiğimiz bir hizmettir.

Bu sayfayı ziyaret ederek ve kullanarak, TNT ve iş ortaklarının çerez yerleştirmelerini kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi