Попередження

Залишайтеся в курсі подій, що відбуваються в світі, які можуть впливати на доставку ваших міжнародних відправлень.

Попередження

 

Тимчасова надбавка

Щоб і надалі забезпечувати найвищу якість обслуговування нашим клієнтам, ми впроваджуємо тимчасову надбавку на всі міжнародні відправлення посилок і вантажів FedEx Express і TNT, глобально починаючи з 6-го квітня (для України - з 14 квітня) і до подальшого повідомлення. Надбавка не стосується внутрішніх відправлень у межах однієї країни.

 

Збільшення обсягів перевезень між Китаєм і Європою

У нинішній час спостерігається підвищення попиту на перевезення між Китаєм і Європою. Наш парк налічує понад 670 літаків, і ми повністю готові до змін у глобальному логістичному ланцюзі. Ми спрямовуємо додаткові літаки на цей маршрут, аби задовольнити попит, але затримки все одно іноді можуть траплятися. Крім того, нашим фахівцям із митного оформлення доводиться обробляти значно більшу кількість документів, що також може уповільнити доставку нових товарів до Європи.

 

Щоб дізнатися більше про зміни в обслуговуванні, натисніть тут.

Підвищення стійкості бізнесу

У ці непрості часи ми можемо допомогти вам оперативно реагувати на складні логістичні завдання, із якими може стикатися ваш бізнес. Дізнайтеся, як укріпити свій бізнес і продовжити успішно доставляти замовлення клієнтам, ознайомившись із  нашим посібником.

Вплив COVID-19 змушує місцеві уряди в Європі та в усьому світі щодня застосовувати обмеження щодо режиму праці та подорожей, що впливають на здатність усіх компаній групи FedEx дотримуватися наших високих стандартів обслуговування. TNT буде продовжувати працювати, наскільки дозволяють такі обмеження та норми, але ми не в змозі дотримуватись заявлених термінів доставки для деяких наших послуг, через події непідвласні нашому контролю. Ми вдячні нашим клієнтам за їх терпіння та підтримку, наша команда робить усе можливе для того, щоб продовжувати здійснювати доставку для вас у ці складні часи.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше