Попередження

Залишайтеся в курсі подій, що відбуваються в світі, які можуть впливати на доставку ваших міжнародних відправлень.

Попередження

Оновлення Положень та умов

Ми оновлюємо Генеральні умови перевезення TNT Europe, які набувають чинності 1 червня 2021 року. Рекомендуємо ознайомитися з ними за цим посиланням. Користуючись послугами TNT після 1 червня, ви автоматично підтверджуєте свою згоду з оновленими умовами, якщо інше явно не передбачено.

 

Тимчасова надбавка

Щоб і надалі забезпечувати найвищу якість обслуговування нашим клієнтам, ми впроваджуємо тимчасову надбавку на всі міжнародні відправлення посилок і вантажів FedEx Express і TNT, глобально починаючи з 6-го квітня (для України - з 14 квітня) і до подальшого повідомлення. Надбавка не стосується внутрішніх відправлень у межах однієї країни.

 

Тимчасове призупинення оформлення відправлень TNT Economy з Європи до США, Канади й Латинської Америки

Унаслідок обмеженої вантажомісткості на ринку зараз ми маємо справу з величезним попитом на надсилання відправлень із Європи до США, Канади й Латинської Америки, в основному викликаним терміновим перевезенням товарів медичного призначення й вантажів для сфери охорони здоров’я.  

 

Для забезпечення безперервної роботи в цих обмежених умовах ми впроваджуємо додаткові заходи для контролю навантаження в умовах підвищеного попиту.

 

  • Починаючи з 29 травня 2020 року й до подальшого повідомлення: тимчасове обмеження всіх відправлень Economy з Європи до США, Канади й Латинської Америки становитиме максимум 100 кг на день від одного відправника.
  • Починаючи з 29 червня 2020 року й до подальшого повідомлення: тимчасове призупинення оформлення відправлень TNT Economy з Європи до США, Канади й Латинської Америки.

Нам би хотілося підкреслити свою готовність до співпраці. Ми продовжуємо приймати відправлення Express (TNT і FedEx) і відправлення FedEx Economy з обмеженням до 100 кг.

Експрес-доставка в Європі на наступний день

У більшості країн наші послуги експрес-доставки в Європі на наступний день повертаються до нормального режиму роботи. Однак у деяких випадках терміни доставки все ще можуть бути більшими за заявлені.

 

Щоб дізнатися більше про зміни в обслуговуванні, натисніть тут.

Підвищення стійкості бізнесу

У ці непрості часи ми можемо допомогти вам оперативно реагувати на складні логістичні завдання, із якими може стикатися ваш бізнес. Дізнайтеся, як укріпити свій бізнес і продовжити успішно доставляти замовлення клієнтам, ознайомившись із  нашим посібником.

Вплив COVID-19 змушує місцеві уряди в Європі та в усьому світі щодня застосовувати обмеження щодо режиму праці та подорожей, що впливають на здатність усіх компаній групи FedEx дотримуватися наших високих стандартів обслуговування. TNT буде продовжувати працювати, наскільки дозволяють такі обмеження та норми, але ми не в змозі дотримуватись заявлених термінів доставки для деяких наших послуг, через події непідвласні нашому контролю. Ми вдячні нашим клієнтам за їх терпіння та підтримку, наша команда робить усе можливе для того, щоб продовжувати здійснювати доставку для вас у ці складні часи.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше