Попередження

Залишайтеся в курсі подій, що відбуваються в світі, які можуть впливати на доставку ваших міжнародних відправлень.

Попередження

Тимчасове призупинення оформлення відправлень TNT Economy з Європи до США, Канади й Латинської Америки

Унаслідок обмеженої вантажомісткості на ринку зараз ми маємо справу з величезним попитом на надсилання відправлень із Європи до США, Канади й Латинської Америки, в основному викликаним терміновим перевезенням товарів медичного призначення й вантажів для сфери охорони здоров’я.  

 

Для забезпечення безперервної роботи в цих обмежених умовах ми впроваджуємо додаткові заходи для контролю навантаження в умовах підвищеного попиту.

 

  • Починаючи з 29 травня 2020 року й до подальшого повідомлення: тимчасове обмеження всіх відправлень Economy з Європи до США, Канади й Латинської Америки становитиме максимум 100 кг на день від одного відправника.
  • Починаючи з 29 червня 2020 року й до подальшого повідомлення: тимчасове призупинення оформлення відправлень TNT Economy з Європи до США, Канади й Латинської Америки.

Нам би хотілося підкреслити свою готовність до співпраці. Ми продовжуємо приймати відправлення Express (TNT і FedEx) і відправлення FedEx Economy з обмеженням до 100 кг.

Підвищення стійкості бізнесу

У ці непрості часи ми можемо допомогти вам оперативно реагувати на складні логістичні завдання, із якими може стикатися ваш бізнес. Дізнайтеся, як укріпити свій бізнес і продовжити успішно доставляти замовлення клієнтам, ознайомившись із  нашим посібником.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше