Підтримка наших клієнтів під час Brexit

Ми розуміємо, що в умовах змін вам потрібен партнер з доставки.  Наш досвід, наявність міжнародної мережі і готовність
допомогти зможуть успішно провести вашу компанію по дорозі Brexit і далі.

Ваш арсенал інструментів Brexit

Розбір термінів Brexit

Глосарій термінів, які є необхідними для компанії, що здійснює експортно-імпортні операції, для успішної роботи під час Brexit.

Ваші найбільш поширені питання

Ми відповідаємо на ваші найбільш поширені запитання про те, як Brexit може вплинути на ваш бізнес.

Як ми готуємося до Brexit

Оскільки переговори з Brexit тривають, TNT готується безперешкодно впровадити нові процедури. Наша спеціальна багатофункціональна група по Brexit оцінює можливий вплив і планує, як провести вашу компанію через усі майбутні зміни.
 

Час змін вимагає наявності послуг, яким можна довіряти. Тому вам потрібний досвідчений партнер, який підкаже подальший шлях. Ми робимо відправлення по всьому світу впродовж 72 років. Завдяки нашим унікальним знанням міжнародної торгівлі, передовим ІТ-системам і сотням фахівців з митного оформлення ви можете бути упевнені в нашій винятковій готовності прийняти майбутнє.

Відправляйте більше на нові ринки

Ми гарантуємо доставку ваших товарів туди, де вони мають бути, і коли вони мають бути там.

Наше покриття і розвиненість зв'язку означають, що ви можете покластися на європейську мережу доріг, яка не має аналогів і надає впевненості, що ваша компанія повинна дізнатися про можливості завтрашнього дня вже сьогодні.

ШВИДКЕ ПРОХОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОНИ

Митні декларації стануть простіші, якщо робити відправлення з TNT. Це тому, що у нас є статус авторизованого економічного оператора (AEO), визнаний у всьому світі знак якості, що дозволяє відправленням швидко проходити митне оформлення.
 

ВАШ БІЗНЕС ПОНАД УСЕ

Ми уважно стежимо за подіями Brexit і можемо вас завірити, що допоможемо без зусиль впровадити усі нові процедури і правила. Хоча наслідки Brexit і непередбачувані, ви можете бути упевнені, що ми невпинно прагнемо задовольнити усі ваші потреби з доставки.

Підтримка міжнародних відправлень

Ми раді зверненням від компаній будь-якого масштабу і сфери діяльності, особливо, якщо у вас є питання, на які на ви хотіли б отримати від нас відповіді. 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше