Підготовка наших клієнтів до Brexit

Заповніть контрольний список готовності до Brexit

Оскільки переговори щодо Brexit досі не завершено, багато компаній і підприємців відчувають невпевненість у майбутньому. Саме тому вам потрібні послуги, на які можна покластися.
Наша спеціальна багатофункціональна робоча група з питань Brexit оцінює можливий вплив і розробляє плани, які допоможуть провести ваш бізнес через усі майбутні зміни.
 

Щоб вам було простіше підготуватися, ми зібрали набір корисних інструментів. Цей набір регулярно оновлюється на протязі всього процесу Brexit і містить усе, що вам потрібно знати, аби підготувати свій бізнес до майбутнього.

Новини щодо Brexit

Великобританії було надано шестимісячне продовження запланованого терміну здійснення Brexit.

Тепер Великобританія має вийти зі складу ЄС 31 жовтня або раніше, якщо вдасться дійти згоди до настання цієї дати.

Ваш арсенал інструментів Brexit

Контрольний список TNT для Brexit

Чи готові ви до Brexit?Ось що вам потрібно зробити, щоб підготувати свій бізнес.

Глосарій термінів, пов’язаних із Brexit 
Термінологія, яку потрібно знати компаніям і підприємцям, які здійснюють експортно-імпортні операції, для успішної роботи під час Brexit.

Потрібно знати, що означає Brexit «без угоди»

Намагаєтеся зрозуміти, яким чином наслідки Brexit «без угоди» можуть вплинути на імпорт і експорт товарів? Ось що можуть означати ці зміни для вашого бізнесу.

Запитання й відповіді щодо Brexit

Ми відповідаємо на ваші найбільш поширені запитання про те,
як Brexit може вплинути
на ваш бізнес.

Ресурси для підготовки до Brexit

Чому можна покластися на FedEx і TNT

У часи змін потрібен партнер, який здатен доставляти відправлення. Із придбанням TNT компанією FedEx загальний досвід відправлення вантажів по всьому світу складає 117 років. Завдяки нашим унікальним знанням міжнародної торгівлі та сотням фахівців із митного оформлення ви можете бути впевнені в тому, що ми повністю готові прийняти майбутнє.

Відправляйте більше на нові ринки

Ми робимо все можливе, щоб ваші товари прибули до пункту призначення саме тоді, коли вони мають там бути. Наша зона покриття та сполучення означають, що ви можете покластися на найбільшу у світі авіамережу доставки вантажів і неперевершену європейську мережу доріг, які вселяють упевненість, необхідну вашій компанії для того, щоб скористатися можливостями завтрашнього дня вже сьогодні.


ШВИДКЕ ПРОХОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОНИ

Митні декларації стануть простіші, якщо робити відправлення з TNT.  Це тому, що обидві компанії мають статус авторизованого економічного оператора (AEO), визнаний у всьому світі знак якості, що дозволяє відправленням швидко проходити митне оформлення.


ВАШ БІЗНЕС ПОНАД УСЕ

Ми уважно стежимо за подіями Brexit і можемо вас завірити, що допоможемо без зусиль впровадити усі нові процедури і правила. Хоча наслідки Brexit і непередбачувані, ви можете бути упевнені, що ми невпинно прагнемо задовольнити усі ваші потреби з доставки.

Підтримка міжнародних відправлень

Ми раді зверненням від компаній будь-якого масштабу і сфери діяльності, особливо, якщо у вас є питання, на які на ви хотіли б отримати від нас відповіді. 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше