Підготовка наших клієнтів до Brexit

Complete your Brexit checklist

Оскільки переговори щодо Brexit досі не завершено, багато компаній і підприємців відчувають невпевненість у майбутньому. Саме тому вам потрібні послуги, на які можна покластися.
Наша спеціальна багатофункціональна робоча група з питань Brexit оцінює можливий вплив і розробляє плани, які допоможуть провести ваш бізнес через усі майбутні зміни.
 

Щоб вам було простіше підготуватися, ми зібрали набір корисних інструментів. Цей набір регулярно оновлюється на протязі всього процесу Brexit і містить усе, що вам потрібно знати, аби підготувати свій бізнес до майбутнього.

Brexit update

The UK has been granted a six-month extension to its planned Brexit date.

The UK is now set to leave the EU on 31 October, or earlier if a deal can be agreed before then.

Ваш арсенал інструментів Brexit

No deal shipping -
in 2 minutes

See our animation on important changes to UK/EU shipping processes in the event of a No Deal Brexit.

The FedEx and TNT
Brexit checklist
Are you ready for Brexit? Here’s what your business needs to do to prepare.
 

No deal need to know 

Trying to work out how a No Deal Brexit outcome could affect importing and exporting goods? Here’s what the changes could mean for your business.

Brexit jargon buster 
An A-Z of need-to-know terms for businesses that export and import to successfully navigate
Brexit.

Frequently asked Brexit questions

We answer your most commonly asked questions
about how Brexit could affect
your business.

Brexit resources

Чому можна покластися на FedEx і TNT

У часи змін потрібен партнер, який здатен доставляти відправлення. Із придбанням TNT компанією FedEx загальний досвід відправлення вантажів по всьому світу складає 117 років. Завдяки нашим унікальним знанням міжнародної торгівлі та сотням фахівців із митного оформлення ви можете бути впевнені в тому, що ми повністю готові прийняти майбутнє.

Відправляйте більше на нові ринки

Ми робимо все можливе, щоб ваші товари прибули до пункту призначення саме тоді, коли вони мають там бути. Наша зона покриття та сполучення означають, що ви можете покластися на найбільшу у світі авіамережу доставки вантажів і неперевершену європейську мережу доріг, які вселяють упевненість, необхідну вашій компанії для того, щоб скористатися можливостями завтрашнього дня вже сьогодні.


ШВИДКЕ ПРОХОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОНИ

Митні декларації стануть простіші, якщо робити відправлення з TNT.  Це тому, що обидві компанії мають статус авторизованого економічного оператора (AEO), визнаний у всьому світі знак якості, що дозволяє відправленням швидко проходити митне оформлення.


ВАШ БІЗНЕС ПОНАД УСЕ

Ми уважно стежимо за подіями Brexit і можемо вас завірити, що допоможемо без зусиль впровадити усі нові процедури і правила. Хоча наслідки Brexit і непередбачувані, ви можете бути упевнені, що ми невпинно прагнемо задовольнити усі ваші потреби з доставки.

Підтримка міжнародних відправлень

Ми раді зверненням від компаній будь-якого масштабу і сфери діяльності, особливо, якщо у вас є питання, на які на ви хотіли б отримати від нас відповіді. 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше