Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність є важливою частиною нашої бізнес стратегії

Застосовується до всіх бізнес та операцйних процесів TNT.

 

Здоров'я та безпека

TNT зміцнює культуру безпеки. Це відбувається шляхом постійного навчання та розвитку поведінки, вірувань, уявлень і цінностей співробітників і субпідрядників з точки зору дотримання правил безпеки. TNT підтримує культуру безпеки в якій менеджмент компанії акцентує на важливості та необхідності дотримання правил з безпеки, та в якій всі співробітники беруть на себе відповідальність власне за здоров'я та безпеку, а також за здоров'я та безпеку оточуючих людей.

Безпечне робоче місце

Наша політика і структура управління охорони здоров'я та безпеки лежить на основі міжнародного стандарту OHSAS 18001. Всі операційні підрозділи в компанії повинні відповідати, як мінімум, даному стандарту, а також національним і місцевим регуляторним стандартам.
 

Ризики пов'язані з охорною здоров'я та безпеки визначаються та оцінюються за допомогою здійснення ефективного контролю ризику в операційних процесах. Кожна структурна одиниця компанії має власний задокументований процес оцінки ризику на місцях, з метою ефективної оцінки та зниження ризиків.

Безпека на дорозі

Ми використувуєм підхід 'безпечний транспортний засіб, безпечний водій, безпечний рейс' для визначення та застосування ефективної оцінки ризиків щодо безпеки на дорозі.

TNT безперервно впроваджує вдосконалення в кожній з цих зон (vehicle, driver and journey), в додатку до управління відносинами з підрядниками. Наш головний виклик щодо зменшення кількості ДТП полягає у постійному застосуванні вищезгаданого принципу, особливо у менш розвинених країнах, а також у тому, щоб підрядники виконували вимоги, щодо безпечнїх доставки відправлень. В країнах де це можливо ми втілюємо покращення якості рівня інфраструктури - ключовий фактор для гарантування безпеки на дорозі.

Самою значущою метою TNT відносно загальної безпеки є скорочення кількості пригод з втратою робочого часу (LTA). Компанія ставить перед собою мету добитися показника 2.0 LTA на 100 штатних співробітників (FTE) до 2015 р в порівнянні з показником 2.69 в 2014 р (2013 р .: 2.71).

Охорона навколишнього середовища

Наша компанія вважає підвищення енергоефективності та зниження рівня викидів вуглекислого газу своїм пріоритетом. Зобов'язання TNT в області зниження рівня впливу на навколишнє середовище реалізуються в трьох сферах:
 

  • Операції. Підвищення ефективності в області викидів CO2 і підвищення якості повітря.
  • Клієнти. Надання клієнтам інформації про рівні викидів CO2 для сприяння їм у зниженні рівня викидів.
  • Люди. Інформування та навчання співробітників і субпідрядників заходам з охорони навколишнього середовища.


Реалізація політик в галузі охорони навколишнього середовища і структура організації діяльності грунтуються на міжнародному стандарті ISO 14001. Всі наші операційні підрозділи зобов'язані як мінімум отримати сертифікати зовнішніх організацій і підтримувати відповідність вимогам даного стандарту, на додаток до своїх власних національним і локальним стандартам регулювання.

Система заходів з охорони навколишнього середовища компанії TNT використовується для планування, реалізації, моніторингу, управління та підвищення ефективності прийнятих нами природоохоронних заходів. Ми включаємо потреби у здійсненні екологічних заходів в наші капітальні видатки та процеси аналізу закупівель. Ми керуємо екологічним впливом нашого транспортного парку та інфраструктури у всіх важливих пунктах (планування, придбання та експлуатація). Крім того, ми створили рекомендації для підрядників і постачальників з виконання наших вимог до охорони навколишнього середовища.

Екологічні результати діяльності компанії, поряд з іншими, вимірюються в абсолютних показниках викидів CO2. У 2014 р загальний обсяг викидів CO2 в результаті діяльності TNT і її субпідрядників склав 2,915 тис. Тонн (2013 р .: 2,845 тис. Тонн).

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше