The People Network

В компанії TNT, ваші клієнти та ваш бізнес знаходиться в центрі всього, що ми робимо

Щодня ми долаємо великі відстані, для того щоб з'єднати людей та бізнес по всій планеті.


Щодня ми долаємо великі відстані, для того щоб з'єднати людей та бізнес по всій планеті. Ми доставляємо мільйони пакунків, документів і вантажів з турботою і увагою, - тому що ми розуміємо, яким важливим є кожне відправлення для вас і для ваших клієнтів. Не має значення, що Вам потрібно надіслати, не має значення куди. Ми особисто подбаємо про доставку. Ви навіть можете слідкувати за процесом, використовуючи наші онлайн-сервіси відстеження. Якщо ваш бізнес потребує специфічних вимоги доставки, будьте впевнені, що ми зможемо їх виконати. Довірте нам доставку вантажів та документів, та отримайте більше часу та можливостей для розширення Вашого бізнесу.


Коли новий клієнт звертається з проханням термінової доставки – впевнено відповідайте так! Навіть якщо день доставки – завтра, і навіть якщо ви ніколи не здійснювали доставку туди раніше!


Ми дуже пишаємося нашою мережі і технологіями, але ми усвідомлюємо, що кінцевий результат залежить від взаємодії наших та ваших спеціалістів.


Ваш персональний менеджер в TNT знає вас і знає ваш бізнес. Він з’єднує вас із мережею TNT, місія котрої полягає в розвитку вашого бізнесу, шляхом здійснення доставки відправлень в місця, куди їм потрібно прибути. Долаючи на своєму шляху перешкоди, такі як: кордони, відстані, різність культур, мов та валют.


Саме тому ми прагнемо, щоб наші послуги були дійсно персоналізованими. Тому ми не шкодуємо своїх сил і часу. І тому ми можемо називатися The People Network. Якість відносин з Вашими клієнтами така ж важлива, як і своєчасна доставка відправлень. У всіх нас є клієнти, але ми в TNT взаємодіємо з людьми, які працюють для клієнтів. Це люди, які цінують особливу увагу і справжню турботу і повагу. Це створює довговічні відносини і лояльність, яка є виграшною для всіх і для бізнесу. І ось чому ми такі, які ми є.


Ми впевнені, що наші послуги дійсно персональними. Ми готові подолати додаткову милю. І ось чому ми називаємо себе The People Network.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше