Як...

Все за однією адресою. Дізнайтеся про процедуру оформлення відправлення, розмитнення, тарифи та багато іншого.

Міжнародні відправлення

Доставка відправлень за кордон - це просто. Дізнайтеся, як ваша компанія може експортувати товари і розширювати свою присутність на ключових напрямках світу.

Митне оформлення

Під час пересилання товарів за кордон проходження митниці може спричинити затримки. Дізнайтеся, чого слід очікувати під час здійснення міжнародних відправлень і яким чином можна скоротити час на кордоні.

Пересилка мого відправлення

Пересилання документів, вантажне перевезення чи відправлення, що вимагає дещо ретельнішого планування? Ми знайдемо найкращий спосіб доставити ваше відправлення з пункту А в пункт В.

Безпечне перевезення

В нашій глобальній мережі працюють фахівці з досвідом перевезення різних типів небезпечних вантажів і небезпечних матеріалів, які стежать за вашою безпекою та безпекою персоналу, що здійснює обробку відправлень.

Інформація про тарифи

Якщо ви знаєте вартість доставки свого відправлення, то ви можете ефективніше планувати на майбутнє. Дізнайтеся, як розраховуються наші тарифи.

Інформація про додаткову плату

Додаткова плата - це обов'язкові додаткові платежі, що можуть включатися до вашого рахунка-фактури за оплату доставки. Як правило, причиною нарахування додаткової плати є вартість пального, доставка у віддалені регіони або непридатні до штабелювання вантажі.

Пакування вашого відправлення

Належне пакування відправлення – це запорука його благополучної та вчасної доставки. А також це один із найнадійніших способів знизити ризик затримок і пошкодження відправлень під час транспортування.

Маркування вашого відправлення

Чітке маркування є явною перевагою. Маркування допомагає нам забезпечити транспортування вашого відправлення за місцем призначення, а також необхідну для цього обробку.

Розрахунок габаритів та ваги

Вага та габарити ваших товарів є основним показником для визначення вартості доставки. Отримайте всю необхідну інформацію про розрахунок габаритів вашого вантажу та їх вплив на вартість доставки.

Перевірте пункт призначення

Ми здійснюємо доставку у більш ніж 220 країн і територій. Знайдіть інформацію про пункт призначення вашого відправлення та перевірте наявність застосування санкцій або експортних правил.

Як знайти додаткову інформацію?

Інші споріднені теми: Що таке літієві батареї?  |  Основні елементи комерційного рахунка-фактури  |  Чинні тарифи паливного збору для міжнародних відправлень  |  Правила безпечного пакування TNT  |  Підготовка коробок  |  Підготовка нестандартних вантажів  |  Підготовка палет  |  Експортний контроль  |  Вироби медичного призначення  |  Промислове обладнання  |  Високотехнологічні товари  |  Автозапчастини


Досі не знайшли те, що шукали?

Спробуйте скористатися рядком пошуку у заголовку сторінки або зверніться до розділу «Питання та відповіді» або «А-Я».


Або чому б вам не звернутися безпосередньо до нас?

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше