Митне оформлення

Під час пересилання товарів за кордон проходження митниці може спричинити затримки. Дізнайтеся, чого слід очікувати під час здійснення міжнародних відправлень і яким чином можна скоротити час на кордоні.

Основні етапи митного оформлення

Перевірте правила перевезень

У кожній країні існують свої правила, і тому процедура експортування може змінюватися залежно від країни. Слід переконатися, що ви маєте вичерпну інформацію щодо ліцензування, спеціальних положень, а також щодо товарів, ввезення яких обмежене чи заборонене, в країні, до якої здійснюється відправлення.

Підготуйте документацію

Важливий момент: щоб уникнути затримок на кордоні, необхідно отримати необхідні документи заздалегідь. Не забудьте вказати всю необхідну інформацію у комерційному рахунку-фактурі, оскільки саме за цими даними митні органи будуть класифікувати і обробляти ваше відправлення.

Мита та податки

Міжнародні відправлення часто обкладаються ввізним митом і податками, але це не означає, що вони повинні бути для вас несподіванкою, оскільки вони варіюються в залежності від пункту призначення та вартості відправлення, перевірте, які збори доведеться сплачувати вам або одержувачу.

Почати оформлення міжнародного відправлення

Уникнення проблем і спрощення формальностей з TNT

Підтвердження адреси

На митниці, як правило, перевіряється походження і призначення вашого відправлення. Наша база даних автоматично перевіряє адреси, тобто ви заздалегідь дізнаєтеся, чи можуть ваші товари досягти кінцевого пункту призначення.

Електронний комерційний рахунок-фактура

Запорукою безпроблемного митного оформлення є правильно заповнений комерційний рахунок-фактура з інформацією про всі товари. Для прискорення процесу створіть електронний комерційний рахунок-фактуру на myTNT або завантажте готовий шаблон з нашого сайту.

Відстеження "від дверей до дверей"

Ваше відправлення не зникає після того, як перетне кордон, тому ви повинні мати змогу відстежувати його перебування у будь-який момент. Функція відстеження дозволяє встановити місце перебування вашого відправлення у будь-якій точці світу та повідомляє вам про час його очікуваного прибуття у пункт призначення.

Інформація на теми експорту та імпорту

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше