Контроль експорту та санкції

Як дотримуватись санкцій та правил регулювання експорту

Перевезення вантажів до окремих країн підлягає експортному контролю та існуючим міжнародним санкціям, що залежать від виду товарів, їх походження та країни призначення, або сторін, що беруть участь в процесі перевезення.

Зважаючи на те, що TNT обслуговує більшість країн, на які у даний час розповсюджується дія міжнародних санкцій, ми здійснюємо перевезення тільки із дотриманням правил та санкцій, що запроваджені Організацією Об’єднаних Націй, Європейським Союзом, Сполученими Штатами та іншими країнами. Будь ласка, ознайомтесь із Генеральними умовами перевезень TNT відносно обробки стратегічних вантажів та санкціонованих пунктів призначення.

Юридичні особи з якими заборонена співпраця

Списки юридичних осіб, яким було відмовлено у перевезенні вантажів, складають частину режиму міжнародних санкцій та вимог експортного контролю. TNT не приймає вантажі для відправлення особам чи від фізичних та юридичних осіб, що зазначені у списках сторін, яким було відмовлено у перевезенні вантажів.
 

Корисні посилання:


Стратегічні вантажі

Стратегічними вважаються товари військового або подвійного призначення, що можуть використовуватись як для цивільних, так і для військових цілей. TNT не здійснює класифікацію стратегічних вантажів, оскільки це обов’язки експортера. Наші можливості з надання послуг змінюються в залежності від розташування, але завжди вимагають чіткої інформації про відповідні ліцензії. Будь ласка, зверніться до відділу по роботі з клієнтами для отримання додаткової інформації.


Корисні посилання:


Санціоновані пункти призначення

З метою дотримання міжнародних санкцій TNT призупинила надання певних послуг або впровадила додаткові вимоги щодо перевезення вантажів. Нижче наводиться короткий опис кожної програми санкцій за країнами їх застосування, які впливають на надання послуг компанією TNT.
 

Корисні посилання:

Республіка Крим

- Станом на 1 квітня 2016 р. компанія TNT припинила надання послуг у Республіці Крим

 

Куба

- Станом на 1 квітня 2016 р. компанія TNT припинила надання послуг на Кубі.

- Компанія TNT не обслуговує консульства й посольства Куби в жодній країні світу.

 

Іран

- Станом на 1 квітня 2016 р. компанія TNT припинила надання послуг в Ірані.

- Компанія TNT не обслуговує консульства й посольства Ірану в жодній країні світу.

 

Північна Корея

- Компанія ТNT не надає послуги в Північній Кореї.

- Компанія TNT не обслуговує консульства й посольства Північної Кореї в жодній країні світу.

 

Росія

ЄС і США застосували санкції проти Росії. Із метою надання оптимальних послуг у Росії компанія TNT вводить зазначені нижче обмеження.

- Експорт товарів військового призначення з або до Росії заборонений.
- Експорт товарів подвійного призначення до Росії для одержувачів, пов’язаних із військовою справою, заборонений.
- Наведені у списку товари з обладнанням для нафтогазової галузі потребують спеціальної ліцензії для експорту до Росії. Натисніть тут, щоб переглянути документ.

 

Судан

- Станом на 1 квітня 2016 р. компанія TNT припинила надання послуг у Судані.

- Компанія TNT не обслуговує консульства й посольства Судану в жодній країні світу.

 

Сирія

- Компанія ТНТ не надає послуг у Сирії.

- Компанія TNT не обслуговує консульства й посольства Сирії в жодній країні світу.

 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше