Комерційний інвойс

Правильне оформлення гарантує швидке перевезення

Повністю і правильно заповнений комерційний інвойс — ключ до успішного проходження митного контролю. Він потрібний митним органам для оцінки можливих податків і зборів. Його правильне заповнення допомагає уникнути затримок.

Шаблон комерційного інвойсу

Щоб допомогти вам заповнити комерційний рахунок-фактуру, ми підготували простий у використанні шаблон. Зверніть увагу: цей шаблон надається клієнтам для довідки. Заповнення та подача комерційного рахунка-фактури є відповідальністю сторони-підписанта.

Основні елементи комерційного інвойсу

Що міститься у вашому відправленні?

 

Опис товарів

Це дає митним органам чітку інформацію щодо вмісту вашого відправлення. Опис повинен містити пояснення, що це таке, з чого воно зроблене та для чого використовується (по можливості). Пояснення мають бути чіткими та описувати всі предмети, що містяться у відправленні.

 

Коди УКТЗЕД

Гармонізована система (коди УКТЗЕД) класифікує товари, щоб митні органи знали, які податки, мита та обмеження можуть застосовуватися. Використання кодів УКТЗЕД є необов'язковим, але це допомагає значно прискорити митне оформлення.

$

Точно оцініть ваше відправлення

Навіть якщо відправлення містить пробний зразок, подарунок або товар, що повертається, в будь-якому разі його цінність щонайменше дорівнює собівартості. Декларована цінність має бути максимально точною. Якщо митні органи піддадуть сумніву ваше визначення вартості, це може призвести до затримок і штрафу. Ще одна порада – декларуйте вартість товару у тій валюті, яка зазначена у рахунку-фактурі.

Країна походження товару

Тут потрібно вказати країну, де товари виробляються. Країна походження може не співпадати з країною відправлення. У деяких випадках може знадобитися сертифікат походження товару. Для отримання додаткової інформації про сертифікат походження зверніться до місцевої Торгово-промислової палати.

Виберіть правильні Інкотермс

Ви повинні заповнити Умови продажу (Інкотермс) у кожному комерційному рахунку-фактурі. Incoterms® 2010 – це всесвітньо визнаний стандарт, встановлений Міжнародною торговою палатою. Інкотермс дозволяють митним органам ідентифікувати власника вантажу протягом всього процесу доставки.

Якщо у вас є договір купівлі-продажу, він міститиме Інкотермс. Якщо договору купівлі-продажу немає, вам необхідно вибрати один з Інкотермс щодо транспортування наземним або повітряним шляхом, який стосується вашого відправлення. Наприклад, DAP (Поставка у місце призначення) означає, що ви як відправник платите за доставку, а отримувач відповідає за податки та збори.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше