Комерційний інвойс

Правильне оформлення гарантує швидке перевезення

Скористайтесь нашими порадами по митному декларуванню експортних і імпортних вантажів.

Документи

Правильно заповнені документи - ключ до безпроблемного проходження митного контролю.

Поради з митного оформлення Ваших вантажів

Що містить ваше відправлення?

 

Опис товарів

Це дає митним органам чітку інформацію щодо вмісту вашого відправлення. Опис повинен містити пояснення, що це таке, з чого воно зроблене та для чого використовується (по можливості). Пояснення мають бути чіткими та описувати всі предмети, що містяться у відправленні.

 

Коди УКТЗЕД

Гармонізована система (коди УКТЗЕД) класифікує товари, аби митні органи знали, які податки, мита та обмеження можуть застосовуватися. Використання кодів УКТЗЕД є необов'язковим, але це допомагає значно прискорити митне оформлення.

$

Точно оцініть ваше відправлення

Навіть якщо відправлення містить пробний зразок, подарунок або товар, що повертається, в будь-якому разі його цінність щонайменше дорівнює собівартості. Декларована цінність має бути максимально точною. Якщо митні органи піддадуть сумніву ваше визначення вартості, це може призвести до затримок і штрафу. Ще одна порада – декларуйте вартість товару у тій валюті, у якій ви склали рахунок-фактуру.

Країна походження товару

Тут потрібно вказати країну, де товари виробляються. Країна походження може не співпадати із країною відправлення. У деяких випадках може знадобитися сертифікат походження товару. Для отримання додаткової інформації про сертифікат походження зверніться до місцевої Торгово-промислової палати.

Виберіть правильні інкотермс

Ви повинні заповнити Умови продажу (Інкотермс) у кожному комерційному рахунку-фактурі. Incoterms® 2010– це всесвітньо визнаний стандарт, встановлений Міжнародною торговою палатою. Ці правила визначають відповідального за сплату доставки, митного оформлення, та страхування ризиків на шляху транспортування товарів у залежності від означених стандартних умов поставки.

Якщо у вас є договір купівлі-продажу, він міститиме Інкотермс. Якщо договору купівлі-продажу немає, вам необхідно вибрати один з Інкотермс щодо транспортування наземним або повітряним шляхом, який стосується вашого відправлення. Наприклад, DAP (Поставка у місце призначення) означає, що ви як відправник платите за доставку, а отримувач відповідає за податки та збори.