Маркування відправлення

Як надрукувати та прикріпити етикетки

Чітке маркування є явною перевагою. Маркування допомагає нам забезпечити транспортування вашого відправлення за місцем призначення, а також необхідну для цього обробку. Виділивши декілька хвилин на підготовку транспортної етикетки та ярликів щодо особливого поводження із вантажем, ви суттєво сприятимете успішній доставці.

Рекомендації щодо чіткого маркування
 

1. Видаліть старі етикетки

Надмірна кількість етикеток призводить до плутанини. Ніколи не приклеюйте нові етикетки поверх старих.

2. Роздрукуйте нові етикетки

По можливості використовуйте клейкий папір, щоб надрукувати транспортну етикетку, яку ви отримали під час оформлення відправлення. Якщо такої можливості немає, використайте звичайний папір і помістіть етикетку у кишеньку для документів. Водій TNT може надати вам кишеньки для документів під час забирання відправлення.

3. Покладіть копію транспортної документації всередину коробки

Перш ніж ви запечатаєте коробку, було б добре покласти всередину копію транспортної документації або принаймні адресу отримувача – на випадок пошкодження або втрати зовнішньої етикетки.

4. Міцно прикріпіть

Прикріпіть транспортну етикетку (або кишеньку для документів) до верхньої поверхні коробки або бокової поверхні палети таким чином, щоб штрих-код повністю розташовувався на пласкій поверхні (не загинався через край) і був видимий. Аби етикетки залишалися видимими, прикріплюйте їх після запечатування коробок та обгортання палет пакувальними матеріалами. Для прикріплення етикеток до таких матеріалів, як дерево або тканина, у разі необхідності додатково використовуйте скотч та степлер.

5. Забезпечте чітке маркування

Етикетки не повинні повністю чи частково накриватися плівкою чи іншими матеріалами. Навіть якщо вам їх видно через пластикову обгортку, наші сканери можуть не зчитати штрих-код.

Докладніше про пакування

 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше