Підготовка вашого відправлення

Правильна підготовка відправлення — це оптимальний спосіб забезпечити своєчасність його доставки. Це означає використання пакування правильного розміру, відповідних пакувальних матеріалів і етикеток.

Розуміння вартості доставки

Об’ємна вага використовується для встановлення ваги пакунка, яка визначає вартість доставки. Під об’ємною вагою мається на увазі компактність пакунка, тобто простір, який він займає відносно фактичної ваги: що більше ваше відправлення, то об’ємніша вага.


Правильне пакування

Правила

Для безпечної доставки вантажу та збереження його в первинному стані необхідно дотримуватися відповідних правил пакування.

Маркування вашого відправлення

Дуже важливо правильно кріпити етикетки на відправленні, оскільки на них представлена ключова інформація для перевізників, як-от пункт призначення та особливості поводження з вантажем.

Крихкі предмети та коштовні товари

Ці типи товарів потребують особливої обережності. Тому важливо забезпечити належне пакування і маркування для зниження ризику ушкодження під час транспортування.

Почніть відправляти з TNT

  • Для компаній будь-яких розмірів
  • Персональні тарифи для вантажоперевізників, які здійснюють регулярні відправлення
  • Ми заберемо ваш пакунок, щоб заощадити ваш час
  • Миттєва онлайн-пропозиція у myTNT 2
Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше