Підготовка нестандартних вантажів

Як гарантувати безпечне перевезення

Великі, важкі й нестандартні вантажі потребують особливої уваги під час пакування та обробки. Часто під час транспортування їх неможливо штабелювати або покласти на стрічку конвеєра. Через це з вас може стягуватися додаткова плата. Якщо відправлення потребує особливого поводження, зверніться до нас по допомогу.

Рекомендації щодо нестандартних вантажів

Труби

Важкі циліндри слід прикріпити ременями до палети таким чином, щоб не було перевисання й палету можна було штабелювати. Легші предмети у формі труб можна запакувати в трикутний контейнер для перевезень.

Предмети без пакування

Предмети без пакування слід покласти до коробки й прикріпити до палети ременями. Скористайтеся додатковим наповнювачем для захисту гострих країв, що виступають. 

Гострі та виступаючі предмети

Перш ніж помістити гострі предмети у коробку, їх необхідно обгорнути захисним амортизаційним матеріалом. Не допускайте, щоб елементи вантажу виступали з упакованої коробки, оскільки їх може бути пошкоджено під час штабелювання. За необхідності використайте більшу коробку або палету.

Важкі й великогабаритні відправлення

Максимальні вага й розміри залежать від послуги. Із приводу оформлення відправлень розмірами понад 2,4 x 1,2 x 1,5 м (Д x Ш x В) або вагою понад 500 кг зверніться до служби підтримки клієнтів.


240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Маркування відправлення

Знайдіть пласку поверхню, щоб прикріпити маршрутну етикетку та інші необхідні етикетки щодо спеціального поводження. Для таких матеріалів як дерево, гума або тканина слід використовувати додаткову клейку стрічку, скоби або клей для фіксації етикеток.

 

Порада: покладіть копію етикетки всередину коробки. 

Безпечно та надійно

Виконуйте пакування за правилами

Упаковка має відповідати нашим мінімальним вимогам

Інші рекомендації з пакування

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше