Підготовка нестандартних вантажів

Як гарантувати безпечне перевезення

Великі, важкі та нестандартні вантажі потребують особливої уваги під час пакування та обробки. Часто під час транспортування їх неможливо штабелювати або покласти на стрічку конвеєра. Через це з вас може бути стягнуто додаткову плату. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання допомоги, якщо ваше відправлення вимагає особливого поводження.

Рекомендації щодо нестандартних вантажів

Циліндричні предмети

Важкі циліндричні предмети необхідно прив'язати до палети ременями, при цьому не допускаючи звисів, аби забезпечити можливість штабелювання палети. Легші предмети циліндричної форми можна упакувати у конструкцію трикутної форми.

Вантажі без упаковки

Великі неупаковані предмети повинні бути прив'язані до палети ременями. Після цього навколо вантажу можна спорудити захисну дерев'яну обрешітку або накрити його перевернутою коробкою. Використовуйте додаткові амортизаційні матеріали для захисту відкритих гострих країв.

Гострі та виступаючі предмети

Перш ніж помістити гострі предмети у коробку, їх необхідно обгорнути захисним амортизаційним матеріалом. Не допускайте, щоб елементи вантажу виступали з упакованої коробки, оскільки вони ризикують бути пошкодженими під час штабелювання. За необхідності скористайтеся більшою коробкою або палетою.

Важкі та великогабаритні відправлення

Для кожного виду послуги існують свої обмеження щодо максимальної ваги та габаритних розмірів. З приводу відправлень, габаритні розміри яких перевищують 2,4м x 1,2м x 1,5м (Д х Ш х В) або вага яких становить понад 500 кг, звертайтеся до служби підтримки клієнтів.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Маркування

Знайдіть рівну поверхню та прикріпіть до неї транспортну етикетку та інші ярлики щодо особливого поводження із вантажем. Для прикріплення етикеток до таких матеріалів, як дерево, гума або тканина, додатково використовуйте скотч, степлер або клей.

Безпечно та надійно

Виконуйте пакування за правилами

Ваша упаковка має відповідати нашим мінімальним вимогам

 

Докладніше про пакування

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше