Підготовка палет

Як забезпечити міцність та надійність

Добре складена палета гарантує не лише надійність та захищеність. Дотримуючись правил пакування палет ви зможете уникнути додаткових витрат. Оскільки наші тарифи ґрунтуються на таких параметрах як вага та обсяг, то вантаж, що вимагає додаткового простору або унеможливлює штабелювання вашої палети, може потребувати додаткової оплати.

Рекомендації щодо правильного складання палет

1. Укладайте в штабелі

Штабелі забезпечують максимальну міцність укладання. Якщо вміст коробок твердий, то для підвищення стабільності штабелю можна скористатися «мулярським способом».

2. Жодних звисів

Вантаж повинен розміщатися на палеті, не виступаючи за краї. Хоча ми і приймаємо палети зі звисами, однак бажано, щоб відправлення повністю поміщалися на палету, оскільки це знижує ризик пошкодження.

3. Зробіть її пласкою

Рівна верхня поверхня робить палету міцною, компактною та придатною для штабелювання. За непридатні для штабелювання палети стягується додаткова плата.

4. Стягніть її ременями або обгорніть

Використовуйте стягування ременями та/або обгортання еластичною плівкою для закріплення вантажу на палеті. У разі використання еластичної плівки вантаж обгортається разом із палетою.

5. Чітке маркування

Для транспортування палети укладаються одна на одну, тому етикетки повинні бути прикріплені до бокових сторін, а не зверху.

Бездоганна палета

Виконуйте пакування за правилами

Ваша упаковка має відповідати нашим мінімальним вимогам

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше