Підготовка палет

Як забезпечити міцність і надійність

Ідеальна палета — це не лише стабільність і захист. Її правильне використання дозволяє уникнути зайвих витрат. Оскільки вартість наших послуг залежить від поєднання ваги й об’єму, за будь-який товар, що займає додаткову площу або не дозволяє штабелювати палету, може стягуватися додаткова плата.

Рекомендації щодо правильного складання палет

1. Складайте штабелями

Штабелі забезпечують максимальний опір стисненню. Якщо вміст твердий, для підвищення стійкості можна застосувати метод цегляної кладки.

2. Уникайте утворення виступів

Вантаж має повністю вміщатися на палеті, не звисаючи над краєм. Ми не приймаємо палети з виступами.

3. Забезпечте пласку поверхню

Верхня поверхня палети має бути рівною, міцною та забезпечувати можливість штабелювання. За палети, непридатні для штабелювання, стягуватиметься додаткова плата.

4. Використовуйте ремені або плівку

Використовуйте два ремені з кожного боку або пакувальну плівку, щоб закріпити предмети на палеті. Ременями або плівкою слід також пакувати й саму палету.

5. Чітке маркування

Етикети потрібно закріплювати збоку, а не зверху, оскільки на вашу палету можуть поставити іншу. Палети, непридатні до штабелювання, слід маркувати етикетками або конусами. 

 

Порада від експерта: для штабельованої палети покладіть копію етикетки всередину однієї з коробок на палеті. Для нештабельованої палети, що містить товари неправильної форми, прикріпіть етикетку на товар. Перед тим як замотувати товари плівкою, прикріпіть до них етикетку.

Бездоганна палета

Виконуйте пакування за правилами

Упаковка має відповідати нашим мінімальним вимогам

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше