доставка небезпечних вантажів;

Ви можете і не знати, що ваш вантаж є небезпечним. Тому важливо враховувати різні класифікації і гарантувати безпеку і відповідність вантажу.

Який вантаж вважається небезпечним?

Це будь-який предмет або речовина, які внаслідок необачного поводження можуть завдати шкоди вам, кур’єрові, іншим відправленням чи навколишньому середовищу.

Якщо ви не впевнені, чи вважається ваше відправлення небезпечним вантажем, попросіть у виробника або постачальника паспорт безпеки матеріалу (MSDS). Якщо він містить номер за класифікацією ООН, це — небезпечний вантаж. Або ж просто зверніться до нас.

Приклади небезпечних вантажів

Класифікація деяких товарів як небезпечних може здивувати вас. Це, наприклад, аерозолі, парфуми або предмети, що містять у складі літієві батареї, як-от телефони чи ноутбуки.

Літієві батареї

Неправильне пакування або пошкодження під час транспортування літієвих батарей може призвести до їх короткого замикання, перегрівання та займання.

Розпилювачі та аерозолі

Стислий газ, який використовується для роботи цих товарів, є небезпечним і може вибухнути у разі неправильного пакування.

Лакофарбові матеріали

Олійні та аерозольні фарби та деякі лаки можуть перегріватися та за певних умов займатися.

Парфумерія

Практично вся парфумерна продукція містить спирт, який є займистою речовиною.


Які існують класифікації?

Загалом існує дев’ять класів небезпечних вантажів, а також кілька підкласів. Клас, до якого належить ваш вантаж, впливає на процедуру його пакування, маркування та транспортування.

Необхідна інформація

Зона вашої відповідальності

Відправник відповідає за правильність декларування небезпечних вантажів, пакування, маркування та документації для країн походження, транзиту та призначення.

Додаткові витрати

Небезпечні вантажі вимагають спеціального транспортування та обслуговування. Це означає додаткові витрати, окрім вартості доставки.  

Почніть відправляти з TNT

  • Для компаній будь-яких розмірів
  • Персональні тарифи для вантажоперевізників, які здійснюють регулярні відправлення
  • Ми заберемо ваш пакунок, щоб заощадити ваш час
  • Миттєва онлайн-пропозиція у myTNT 2
Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше