Міжнародні відправлення

Доставка відправлень за кордон - це просто. Почніть оформлення міжнародного відправлення у 5 простих кроків.

Перевірте митні правила

Відсутність відповідних знань щодо проходження митниці може призвести до затримки ваших відправлень і зайвих витрат. Важливо знати, які податки потрібно сплатити, а також правильно та повністю заповнити комерційний інвойс.

Збори і тарифи

Товари, відправлені за кордон, часто підпадають під митні збори. Оскільки вони варіюються в залежності від пункту призначення та вартості відправлення, перевірте, які збори доведеться сплачувати вам або одержувачу.

Дізнайтеся, що ви не можете відправляти

Багато країн здійснюють суворий контроль за тим, які товари можуть ввозитися до країни чи вивозитися з неї. При цьому товари, переміщення яких здійснюється з порушеннями, підлягають затриманню або знищенню. Не забудьте дізнатися, які товари підпадають під заборону та обмеження у пункті призначення вашого відправлення.

Упакуйте відправлення належним чином

Правильне пакування ваших товарів дозволяє знизити ризик виникнення затримок і пошкоджень під час транспортування. Варто виділити додатковий час на пакування та маркування ваших відправлень, а також на перевірку відповідності правилам конкретної країни.

Оформіть відправлення

Ось майже і все!
Оберіть послугу TNT яка вам підходить, та домовтеся про час забирання. Не забувайте стежити за доставкою вашого відправлення за допомогою функції Відстеження.

Вихід на міжнародний ринок для справжнього росту

Азія

Відправлення вантажів в країни Азії може стати вирішальним кроком для компаній з різних країн світу. Тож не дивно, що Схід привертає все більше уваги експортерів: тільки в Індії та Китаї проживає 2,7 мільярда людей, багато з яких належать до швидко зростаючого середнього класу. Компанії вже помітили вибуховий попит на товари класу люкс, спеціальне обладнання та сировину, і цей тренд навряд чи зміниться в найближчому майбутньому.

ЄС

Європа - багатонаціональний регіон з величезним попитом на товари з інших країн. Експорт до європейських країн може в рази збільшити географію вашого бізнесу. Більш того, розвинена транспортна інфраструктура і загальні для всіх країн ЄС правила імпорту роблять доставку вантажів сюди простішою, ніж в інші країни. До складу Євросоюзу входять п'ять з десяти провідних економік світу, тому Європа як і раніше залишається безпрограшним варіантом для розширення бізнесу.

Америка

Америку сміливо можна вважати різноманітним і привабливим ринком для компаній, що прагнуть збільшити обсяг експорту, через потужну і розвинену економіку Північної Америки та швидко зростаючу економіку Латинської Америки. Американський ринок став особливо привабливим для експортерів, зокрема завдяки швидко зростаючому попиту на товари класу люкс в Мексиці та Бразилії.

Міжнародні відправлення. Питання та відповіді

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше