Доставка великих і важких вантажів

Коробка з книгами, палета цегли або цілий парк автомобілів — яким би важким не був ваш вантаж, ви завжди можете доручити його доставку нашій компанії.

Який вантаж вважається важким?

Будь-яка посилка вагою понад 23 кг вважається важким відправленням згідно з офіційним законодавством. Однак вона не обов’язково має постачатися на палеті. Відправлення вагою до 70 кг зазвичай доставляються без палети хоча це залежить від регіону.

> > >

Який вантаж вважається великим?

Оскільки офіційної класифікації великих товарів немає, до них зазвичай відносять все, що має постачатися на палеті.

 

За великі відправлення може стягуватися збір за надлишкові розміри залежно від обраної послуги. Для послуг Economy або Domestic збір стягуватиметься за відправлення розміром більше 2,4 x 1,2 x 1,8 м. Для послуг Express — за відправлення розміром від 1,2 x 1,2 x 1,5 м.

50 0 k >

Який вантаж вважається крупногабаритним?

Будь-який товар вагою більше за 500 кг або завеликий, щоби постачатися на палеті, потребуватиме індивідуального рішення від команди наших спеціалістів. Наприклад, вантаж, що вимагає гідроборта, промислове обладнання.

Доставляйте великі або важкі вантажі в потрібний час

Economy Express

*Краща ціна

Якщо для вас важливе співвідношення швидкості та економії, доставка великих і важких вантажів із послугою Economy Express не вдарить вас по кишені.

До 7 000 кг

Express

*Швидко

Якщо швидкість має ключове значення, послуга Express — кращий варіант максимально швидкої доставки великих і важких товарів, навіть із терміном до 9:00, 10:00 або 12:00 наступного дня.

До 500 кг

Спеціальні послуги

*Унікальні відправлення

Неважливо, чи постачається вантаж повітряним, морським або автомобільним перевезенням, або відправлення термінове та для його доставки потребується спеціально виділений автомобіль, — ви завжди можете доручити пошук ідеального рішення команді наших спеціалістів.

Що завгодно та все одразу

Великі й важкі пакунки

Важки коробки

Ми приймаємо коробки вагою до 70 кг без палети, однак дуже важливо повідомити всіх учасників процесу доставки, що це відправлення важке. Маркування «Важкий вантаж» на коробці вагою більше 23 кг зробить роботу з відправленням безпечнішою для всіх.

Палети

Ідеальна палета не лише забезпечує стабільність і захист, вона також дозволяє уникнути зайвих витрат. Оскільки вартість наших послуг залежить від поєднання ваги та об’єму, за будь-який товар, що займає додаткову площу або не дозволяє штабелювати палету, може стягуватися додатковий збір.

Крупногабаритні товари

При надсиланні товарів різного розміру або вагою понад 500 кг вам може знадобитися допомога в пакуванні та передачі відправлення на доставку. Зверніться до служби підтримки клієнтів, і ми допоможемо вам на цьому етапі.

Просто оформіть відправлення

Коробка з книгами, палета цегли або цілий парк автомобілів — яким би важким не був ваш вантаж, ви завжди можете доручити його доставку нашій компанії.

 

 

 

Відстеження відправлення

Вже попрощалися зі своїм великим і важким відправленням? Чудово! Воно буде в одержувача навіть раніше, ніж ви про це дізнаєтеся.

А тим часом ви можете відстежувати його пересування, вказавши номер відправлення (номер накладної) у функції Відстеження. Чи їдуть ваші товари по шосе або облітають половину земної кулі — вони ніколи не зникнуть із вашого поля зору.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше