Що таке літієві батареї?

Це компактні джерела живлення, які підтримують зв'язок у нашому світі. Літієво-іонні акумулятори забезпечують роботу наших ноутбуків та мобільних телефонів. Неперезаряджувані літієво-металеві батареї використовуються в годинниках та автомобільних електронних ключах.

Чому вони є небезпечним вантажем?

Якщо одним словом? Займання.

Літієві батареї стають дедалі потужнішими, адже вони призначені для забезпечення роботи пристроїв протягом декількох годин або днів поспіль. З цією метою вони містять у собі велику кількість електричної енергії. Неправильне пакування або пошкодження при транспортуванні літієвих батарей може призвести до їх короткого замикання, послідуючого перегрівання та займання.

 

Низькоякісні та підробні батареї становлять найбільший ризик, оскільки вони не пройшли обов'язкові ретельні випробування.

У чому вони знаходяться?

Топ-10 найпопулярніших вантажів, що містять літієві батареї:

1. Ноутбуки та планшети

2. Пристрої iPhone та iPad

3. Мобільні телефони

4. Вимірювальне обладнання

5. Медичні прилади

6. Гіроскутери

7. Електричні велосипеди

8. Електроінструменти

9. Автоматизовані зовнішні

дефібрилятори

10. Безпілотні літальні апарати

Де я можу знайти докладнішу інформацію?

Ви можете завантажити повний текст наших настанов щодо перевезення літієвих батарей (у форматі PDF). Або ж ви можете зв'язатися з нами.

Чия це відповідальність?

Відправник відповідає за правильність декларування небезпечних вантажів, пакування, маркування та документації для країн походження, транзиту та призначення.

 

Наша місія полягає в тому, щоб зробити виконання цих правил якомога простішим для вас. Трохи командної роботи - і ми доставимо ваш небезпечний вантаж в найкоротші терміни.

Є питання?

Якщо у вас є якісь сумніви з приводу того, чи класифікується ваш вантаж як небезпечний, просто зв'яжіться з нашими фахівцями, натиснувши кнопку нижче. Вони завжди нададуть відповідь на будь-які запитання щодо перевезення небезпечних вантажів та пояснять вам всі етапи процесу відправлення вантажу.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше