Паливна надбавка

Україна

  • У період з 02.12.18 по 31.12.18 включно Паливна надбавка / Fuel Surcharge складе 19%
  • У період з 28.10.18 по 01.12.18 включно Паливна надбавка / Fuel Surcharge складе 18.5%
  • У період з 30.09.18 по 27.10.18 включно Паливна надбавка / Fuel Surcharge складе 17.5%

Індексна паливна надбавка для міжнародних відправлень з України базується на ціні за галон рективного палива марки U.S. Gulf Coast (USGC), опубікованої Міністерством енергетики США (EIA). Для перегляду актуальних цін на сайті Міністерства, натисніть тут.

Паливна надбавка TNT дійсна з 1 січня 2018 оновлюється щомісяця відповідно до зміни в ціні галону рективного палива марки U.S. Gulf Coast (USGC), у наступних діапазонах:

Починаючи з 1 січня 2019 року, курсова надбавка буде оновлюватись щотижня.

 

 

Звертаємо вашу увагу на те, що поточний індекс паливної надбавки визначається із запізненням у два місяці, у зв`язку системою опублікування цін на паливо. Наприклад, середньомісячна ціна на авіаційне паливо за квітень буде опублікована на другому тижні травня і буде застосовуватися для визначення паливної надбавки в червні.

Зауважте: TNT залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати паливну надбавку без попереднього повідомлення Замовника. Розмір паливної надбавки і період її дії встановлюються TNT за власним розсудом. У випадку, якщо величина паливної надбавки зросте чи зменшеться до значень, які віддсутні у таблиці вище - таблиця буде оновлена відповідно до нових умов.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше