Паливні надбавки в Європі


До всіх відправлень TNT застосовує індексовану паливний надбавку. Вона розраховується за спотовою ціною на реактивне паливо на керосиновій основі, що виробляється біля північного узбережжя Мексиканської затоки (її публікує Департамент енергетичної інформації США за цим посиланням).

Тиждень

Тижнева ціна

Доларів за галон

Паливна надбавка

Всі послуги


У минулому паливна надбавка коригувався щомісячно. Від 1-го січня 2019 року паливна надбавка TNT коригуватиметься щотижня згідно з наведеною нижче таблицею: 

TNT Europe

Ціновий діапазон

Доларів за галон

Паливна надбавка

Індекс паливної надбавки застосовуватиметься із двотижневим запізненням. Наприклад, надбавка за 7 січня 2019 року розраховуватиметься за спотовою ціною від 28 грудня. Зміни до паливної надбавки набувають чинності кожного понеділка. Інформація щодо паливної надбавки на кожний тиждень буде доступною приблизно в п’яток перед тим як збір буде застосовано.

TNT залишає за собою право змінювати індекс паливної надбавки й таблицю без сповіщення. Суму й тривалість надбавки TNT визначатиме виключно на власний розсуд. Якщо паливна надбавка підніметься вище максимального значення або впаде нижче мінімального значення, або стануться зміни в тригерних показниках, наведена вище таблиця буде оновлена.

Регулярно відвідуйте цю сторінку, щоб дізнаватися додаткову інформацію та оновлення щодо паливної надбавки.
 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше